•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 308
   کد: 100018
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۵/۰۳/۲۷
   مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری مشهد خبر داد:

   اعمال افزایش 12 درصدی نرخ کرایه تاکسی در مشهد/ آخرین مهلت ثبت‌نام بیمه تکمیلی تاکسیرانان تا پایان خردادماه جاری

   دارندگان تاکسی‌های فرسوده که برای تشکیل و یا تکمیل پرونده نوسازی اقدام نکردند توجه داشته باشند که از هفته‌های آینده براساس قانون ابلاغی محدودیت‌های برای تردد آنان در سطح شهر اعمال می‌شود و سازمان نیز از تمدید پروانه آنان ممانعت به عمل می‌آورد.
   اعمال افزایش 12 درصدی نرخ کرایه تاکسی در مشهد/ آخرین مهلت ثبت‌نام بیمه تکمیلی تاکسیرانان تا پایان خردادماه جاری

   مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد از افزایش 12 درصدی نرخ کرایه تاکسی در مشهد با اصلاح تاکسی‌مترها خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، سید مهدی علوی‌مقدم در برنامه زنده رادیویی "شهر ما" که صبح امروز از صدای خراسان رضوی پخش شد، بیان کرد: براساس مصوبه شورای اسلامی شهر مشهد نرخ کرایه تاکسی‌ها در سال جاری 12 درصد افزایش پیدا کرده است.
   وی افزود: با توجه به این افزایش نرخ، تاکسیرانان باید هر چه سریع‌تر برای اصلاح تاکسی‌متر خود به به محل تعمیرگاه تاکسیرانی واقع در جاده سرخس، بولوار شهدای تاکسیرانی مراجعه کنند.
   مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد تصریح کرد: مصوبه شورای اسلامی بعد از طی مراحل قانونی خود در فرمانداری اجرایی شده است.
   علوی‌مقدم در ادامه به بیمه تکمیلی تاکسیرانان اشاره کرد و گفت: در این طرح که تا پایان ماه مهلت دارد، تاکسیرانان می‌توانند با مراجعه به سازمان تاکسیرانی، پایانه معراج و شرکت تعاونی تاکسیرانی نسبت به ثبت‌نام بیمه تکمیلی خود اقدام کنند.
   وی اضافه کرد: در این طرح 75 درصد هزینه‌های درمانی تاکسیرانان پرداخت می‌شود.
   مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد گفت: تاکسیرانان با مراجعه و ثبت‌نام در طرح بیمه تکمیلی می‌توانند از بیمه آتش‌سوزی منزل و بیمه عمر حوادث رانندگی به صورت رایگان استفاده کنند.
   علوی‌مقدم در ادامه به نوسازی تاکسی‌های فرسوده اشاره کرد و در این خصوص گفت: متاسفانه وقفه‌ای در مرکز اسقاط به وجود آمد که در حال حاضر این مشکل حل و مرکز اسقاط بازگشایی شده است.
   وی تصریح کرد: با توجه به این مهم رانندگانی که پرونده آنان تکمیل شده می‌توانند با مراجعه به مرکز اسقاط واقع در کوشش 22 و 24 مراجعه کنند.
   مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد گفت: دارندگان تاکسی‌های فرسوده که برای تشکیل و یا تکمیل پرونده نوسازی اقدام نکردند توجه داشته باشند که از هفته‌های آینده براساس قانون ابلاغی محدودیت‌های برای تردد آنان در سطح شهر اعمال می‌شود و سازمان نیز از تمدید پروانه آنان ممانعت به عمل می‌آورد.
   فرزانه نثاری
    

   تعداد بازدید: 308
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .