•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 297
   کد: 102443
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۵/۰۴/۲۹
   مشاور و رییس حوزه شهردار مشهد خبر داد:

   اعلام آمادگی شهر اینچئون کره جنوبی برای خواهرخواندگی با مشهد

   همچنین طرف مقابل ضمن ابراز خشنودی از فرصت به وجود آمده به امکانات و به ویژه نحوه ساخت و توسعه شهرک جدید سونگدو در شهر اینچئون اشاره کرد و علاقه‌مندی خود جهت گسترش روابط در زمینه‌های فرهنگی، اقتصادی و مدیریت شهری را با شهر مشهد اعلام کرد.
   اعلام آمادگی شهر اینچئون کره جنوبی برای خواهرخواندگی با مشهد

   مشاور و رییس حوزه شهردار مشهد از انجام مذاکرات اولیه با مسوولان شهر اینچئون جهت خواهرخواندگی با شهر مشهد خبر داد و گفت: شهر اینچئون کره جنوبی برای خواهر خواندگی با مشهد اعلام آمادگی کرد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، مجید پیراسته با اعلام این خبر افزود: پیگیری‌های لازم توسط دو طرف و از طریق مبادی ذیربط صورت گرفته تا در اسرع وقت امکان خواهر خواندگی دو شهر فراهم گردد و در زمینه‌های مختلف به تبادل تجارب پرداخته شود.
   وی عنوان کرد: با انجام مذاکرات ویژه با مسوولان مرکز تخصصی مدیریت بحران سازمان ملل متحد در شهر اینچئون و طی هماهنگی صورت گرفته، جلسه‌ای با مسوولان شهر اینچئون و نمایندگان دولت کره جنوبی در امور بین‌الملل انجام گرفت و فرصت‌ها، پتانسیل‌ها و توانمندی‌های شهر مشهد معرفی شد.
   مشاور و رییس حوزه شهردار مشهد اظهار کرد: همچنین طرف مقابل ضمن ابراز خشنودی از فرصت به وجود آمده به امکانات و به ویژه نحوه ساخت و توسعه شهرک جدید سونگدو در شهر اینچئون اشاره کرد و علاقه‌مندی خود جهت گسترش روابط در زمینه‌های فرهنگی، اقتصادی و مدیریت شهری را با شهر مشهد اعلام کرد.
   شایان ذکر است شهر اینچئون به عنوان مهمترین بندر کره جنوبی و یکی از 10 بندر مهم دنیا در شمال غرب کره جنوبی با جمعیتی بالغ بر 3 میلیون نفر در فاصله 40 کیلومتر سئول قرار دارد.
    

   تعداد بازدید: 297
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .