•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 389
   کد: 129986
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۴/۱۴
   مدیرعامل سازمان فردوس‌های شهرداری مشهد خبر داد:

   برگزاری مراسم عهد آسمانی زوج دانشجو در جوار گلزار مطهر شهدا

   در شرایط اقتصادی کشور که جوانان ما از وضعیت مالی خوبی برخوردار نیستند، می‌توانند با ازدواج آسان جریان فرهنگی و سبک زندگی اسلامی ساده را جایگزین تشریفات کنند.
   برگزاری مراسم عهد آسمانی زوج دانشجو در جوار گلزار مطهر شهدا

   مدیرعامل سازمان فردوس‌های شهرداری مشهد از برگزاری مراسم جشن عقد زوج دانشجو در جوار مطهر گلزار شهدا آرامستان بهشت رضا (ع) خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، حسن کریمدادی با اعلام این خبر افزود: زوج دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی واحد مشهد زندگی مشترک خود را در کنار مزار شهدا این آرامستان و با حضور دانشجویان، خانواده‌های معزز شهدا و خانواده‌های خود آغاز می‌کنند.
   وی بیان کرد: امیدواریم که بیشتر شاهد که از این قبیل مراسمات که الگوی یک ازدواج ساده و به هنگام و بدون تشریفات زاید است، باشیم.
   مدیرعامل سازمان فردوس‌های شهرداری مشهد افزود: هدف از برگزاری این چنین مراسمات که در کنار گلزار شهدا برگزار می‌شود زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و تبرک آغاز زندگی خود به نام شهدا است.
   وی گفت: در شرایط اقتصادی کشور که جوانان ما از وضعیت مالی خوبی برخوردار نیستند، می‌توانند با ازدواج آسان جریان فرهنگی و سبک زندگی اسلامی ساده را جایگزین تشریفات کنند.
    

   تعداد بازدید: 389
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .