•  
   منبع خبر : 1007
   تعداد بازدید: 209
   کد: 130499
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۴/۲۰
   رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر مشهد:

   اظهارنظرهای غیرکارشناسی، ناشی از فرافکنی است/ مردم به رفتارهای سیاسی فرماندار مشهد توجهی ندارند

   رسانه‌ها باید از دولت و فرماندار مشهد گزارش عملکرد آن ها را در خصوص کلانشهر مشهد و حاشیه شهر مطالبه کنند.
   اظهارنظرهای غیرکارشناسی، ناشی از فرافکنی است/ مردم به رفتارهای سیاسی فرماندار مشهد توجهی ندارند

   رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر مشهد گفت: اظهارنظرهای غیرکارشناسی، ناشی از فرافکنی و سیاسی کاری است به همین دلیل ارزش پاسخ دادن ندارد.
   حجت الاسلام مجید فاطمی ارفع در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع ‌رسانی شهرداری مشهد، در واکنش به اظهارات اخیر فرماندار مشهد در خصوص عملکرد مدیریت شهری و دوره چهارم شورای اسلامی شهر اظهار کرد: اینکه به صورت کلی بگوییم اقدامات شورای اسلامی شهر و شهرداری مشهد خوب یا بد است، یک اظهارنظر غیرکارشناسی است.
   وی افزود: اگرچه بارها از فرماندار مشهد این رفتارهای سیاسی و موضع گیری‌های غیرفنی و غیرکارشناسی سرزده است اما مردم توجهی به این رفتارها ندارند.
   رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر مشهد خاطرنشان کرد: اظهارنظرهای غیرکارشناسی، ناشی از فرافکنی و سیاسی کاری است به همین دلیل ارزش پاسخ دادن ندارد. آقای فرماندار باید به صورت مشخص بگویند که کدام اقدام شورای شهر و شهرداری باعث گسست در شهر شده است؟
   وی ادامه داد: فرماندار مشهد به صورت مشخص اعلام کند که نظرش از گسست در شهر به خاطر اقدامات مدیریت شهری چه بوده است؟ با روشن شدن موضوع، بهتر می‌توان پاسخگویی کرد.
   فاطمی ارفع با اشاره به دیگر موارد مطرح شده از سوی فرماندار مشهد در خصوص مسایل حاشیه شهر افزود: اینکه دولت محترم به فکر حاشیه شهر افتاده است، نکته مهم و امیدوار کننده‌ای است اما به نظرم، بهترین پاسخ ارائه عملکرد است. دولت با همه عرض و طولی که دارد، باید گزارش دهد که در 4 سال گذشته برای رفع مشکلات این مناطق چه اقدامی انجام داده است؟
   رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر مشهد خاطرنشان کرد: فرماندار مشهد باید به جای متهم کردن شورای اسلامی شهر و شهرداری از اقدامات دولت برای رفع مشکلات و آُسیب‌های اجتماعی در شهر مشهد و به ویژه حاشیه شهر گزارش مستندی ارائه کند.
   وی گفت: رسانه‌ها باید از دولت و فرماندار مشهد گزارش عملکرد آنها را در خصوص کلانشهر مشهد و حاشیه شهر مطالبه کنند.

    

   تعداد بازدید: 209
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .