•  
   منبع خبر : 1007
   تعداد بازدید: 279
   کد: 130523
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۴/۲۰
   رئیس کمیسیون امور اقتصادی شورای اسلامی شهر مشهد:

   هیات رئیسه شورا پاسخ اظهارات سیاسی فرماندار را بدهد/ مدیریت شهری چند برابر دوره‌های گذشته کار کرده است

   فرماندار مشهد به جای اینکه بی‌طرف باشد، با رویکرد سیاسی و غیرکارشناسی از اقدامات مدیریت شهری انتقاد می‌کند.
   هیات رئیسه شورا پاسخ اظهارات سیاسی فرماندار را بدهد/ مدیریت شهری چند برابر دوره‌های گذشته کار کرده است

   رئیس کمیسیون امور اقتصادی شورای اسلامی شهر مشهد گفت: هیات رئیسه شورای اسلامی شهر باید پاسخ اظهارات سیاسی و غیرکارشناسی فرماندار مشهد را بدهد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، علی اصغر نخعی‌راد ظهر امروز در جلسه علنی شورای اسلامی شهر مشهد اظهار کرد: اخیرا فرماندار مشهد در سخنانی عنوان کرده که اقدامات مدیریت شهری باعث گسست در شهر شده است، اگر طرح این مباحث صحت دارد، هیات شورا باید به آن پاسخ دهد.
   وی افزود: اگر اظهارات منتشر شده به نقل از فرماندار مشهد در رسانه‌ها صحت ندارد، باید توسط ایشان تکذیب شود. تا کی قرار است، آقای فرماندار این حرف‌ها را بزند و کسی پاسخ ندهد.
   رئیس کمیسیون امور اقتصادی شورای اسلامی شهر مشهد تصریح کرد: آیا اقدامات شورای اسلامی شهر و شهرداری مشهد در راستای ساماندهی حاشیه شهر و تغییر شیب خدمت که به تایید نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی رسیده، باعث گسست در شهر شده است؟
   وی ادامه داد: هیات رئیسه شورای شهر به اظهارات فرماندار مشهد پاسخ دهد تا دوستان متوجه شوند که طرح این مباحث هزینه دارد؛ بعد از تلاش خادمان مردم در مدیریت شهری، نباید این مباحث مطرح شود.
   نخعی‌راد با اشاره به برخی از اقدامات مدیریت شهری در دوره چهارم شورای اسلامی شهر خاطرنشان کرد: در این دوره شورا، ضمن راه اندازی خط دو قطارشهری مشهد، پروژه خط سه کلید خورد؛ علاوه بر این با تلاش مدیریت شهری، سرانه فضای سبز در این کلانشهر نسبت به گذشته رشد بسیار خوبی داشته است.
   عضو شورای اسلامی شهر مشهد با بیان اینکه در دوره فعلی مدیریت شهری چند برابر دوره‌های گذشته کار شده است، بیان کرد: فرماندار مشهد به جای اینکه بی‌طرف باشد، با رویکرد سیاسی و غیرکارشناسی از اقدامات مدیریت شهری انتقاد می‌کند. از نظر ما این حرف‌ها ارزش ندارد اما برای آنکه طرح این مباحث ادامه پیدا نکند، باید واکنش نشان داده شود.

    

   کلید واژه ها: شورای شهر مشهد - فرماندار -
   تعداد بازدید: 279
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .