•  
   منبع خبر : 1007
   تعداد بازدید: 222
   کد: 130548
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۴/۲۰
   عضو شورای اسلامی شهر مشهد:

   منتخبان شورای پنجم از مشورت افراد بدون حاشیه استفاده کنند

   به منتخبین شورای پنجم پیشنهاد برادرانه دارم که سعی کنید برای موفقیت در جهت خدمت به زائران و مجاوران بارگاه منور رضوی از مشورت افراد بدون مسئله و حاشیه استفاده کنید چرا که هم به نفع مردم و هم به نفع شورای شهر خواهد بود.
   منتخبان شورای پنجم از مشورت افراد بدون حاشیه استفاده کنند

   عضو شورای اسلامی شهر مشهد گفت: به منتخبین شورای پنجم پیشنهاد برادرانه دارم که سعی کنید برای موفقیت در خدمت از مشورت افراد بدون حاشیه استفاده کنید.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، محمدحسین جهانبخش ظهر امروز در صد و هشتاد و یکمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر مشهد، با تبریک آزادی شهر موصل از چنگال داعش اظهار کرد: این اتفاق بسیار مهم با حمایت مرجعیت، تلاش جوانان و نیروهای مردمی و مشورت‌های حاج قاسم سلیمانی به وقوع پیوست.
   وی افزود: آزادی شهر موصل عراق مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان داخلی، استکبار جهانی و صهیونیست‌ها بود که خوشبختانه در تاریخ به ثبت رسید.
   عضو شورای اسلامی شهر مشهد تصریح کرد: با عرض تبریک به منتخبین شورای پنجم و آرزوی توفیقات روز افزون برای آنها، لازم به یادآوری است که متذکر شوم خراسان رضوی و شهر مشهد مهد آدم‌های فکور، فهیم و راهبردی است.
   وی ادامه داد: در این شرایط دعوت تعدادی از اعضای منتخب دوره پنجم شورای اسلامی شهر مشهد از شخص معلوم‌الحالی مانند غلامحسین کرباسچی که با یاوه‌گویی‌های خود، جریان مقاومت و حضور ایرانیان در حمایت از مدافعان حرم را محکوم کرده بود، جای تامل دارد.
   جهانبخش بیان کرد: به منتخبین شورای پنجم پیشنهاد برادرانه دارم که سعی کنید برای موفقیت در جهت خدمت به زائران و مجاوران بارگاه منور رضوی از مشورت افراد بدون مسئله و حاشیه استفاده کنید چرا که هم به نفع مردم و هم به نفع شورای شهر خواهد بود.
    

   کلید واژه ها: شورای شهر مشهد -
   تعداد بازدید: 222
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 1
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .