•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 585
   کد: 131976
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۵/۰۵
   مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی مشهد خبر داد:

   برگزاری دوره آموزشی بدو خدمت ویژه اتوبوسرانان و مینی‌بوسرانان بخش خصوصی

   در این دوره اتوبوسرانان و مینی‌بوسرانان 8 شرکت بخش خصوصی سازمان اتوبوسرانی مشهد شرکت کرده‌اند.
   برگزاری دوره آموزشی بدو خدمت ویژه اتوبوسرانان و مینی‌بوسرانان بخش خصوصی

   مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی مشهد از برگزاری دوره آموزشی بدو خدمت ویژه اتوبوسرانان و مینی‌بوسرانان بخش خصوصی خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، علی اصغر نیشابوری در این خصوص بیان کرد: این دوره آموزشی اولین دوره سال 96 است که در آن اتوبوسرانان و مینی‌بوسرانان متقاضی استخدام در شرکت‌های بخش خصوصی تحت نظارت این سازمان شرکت می‌کنند.
   وی افزود: در این دوره اتوبوسرانان و مینی‌بوسرانان 8 شرکت بخش خصوصی سازمان اتوبوسرانی مشهد شرکت کرده‌اند.
   مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی مشهد اضافه کرد: دوره آموزشی بدو خدمت طی 7 روز کاری و در هر سال بالغ بر 20 دوره برگزار می‌شود؛ این دوره با سه دسته از آموزش‌های تئوری، عملی و کارگاهی سعی دارد تا متقاضیان فعالیت در شرکت‌های بخش خصوصی تحت نظر سازمان را آموزش و نیازهای کاری این اتوبوسرانان و مینی بوسرانان در جهت ارائه خدمات به شهروندان و زائران را با بهترین کیفیت ممکن میسر سازد.
   نیشابوری عنوان کرد: دوره مذکور 70 ساعت است که برخی از سرفصل‌های این دوره‌ آموزشی شامل آشنایی با فرهنگ شهروندمداری، آشنایی با قوانین و آیین‌نامه تصادفات، آشنایی و مرور آیین‌نامه راهنمایی و رانندگی، آشنایی با اصول اخلاق اسلامی در کار، آشنایی با سیستم بلیت الکترونیک اتوبوس شهری، فرهنگ سلامت، آشنایی با فرهنگ ارتباط موثر در محیط کار و دوره عملی امداد و نجات، دوره های فنی تعمیر و نگهداری اتوبوس شهری، آشنایی با قوانین و مقررات سازمان اتوبوسرانی و کار با اتوبوس و شهرشناسی می‌باشد.
   وی گفت: در سال 95 تعداد 831 نفر اتوبوسران در این دوره شرکت کرده‌اند که با توجه به مدت دوره 58 هزار و 170 نفر ساعت آموزش در دوره بدو خدمت توسط مدیریت آموزش و بهبود روشهای سازمان برگزار شده است.
   مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی مشهد خاطرنشان کرد: در انتهای دوره مذکور امتحان کتبی با ضریب تاثیر یک و نمره عملی کار با اتوبوس با نمره تاثیر دو برگزار می‌گردد که اتوبوسرانان که در مجموع نمره 80 از 100 را کسب کرده باشند موفق به اخذ مجوز فعالیت در بخش خصوصی سازمان خواهند شد.
    

   تعداد بازدید: 585
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .