•  
   منبع خبر : 1002
   تعداد بازدید: 575
   کد: 132739
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۵/۱۴
   رضا توکلی:

   مشهد سریع‌ترین پیشرفت را بین شهرهای کشور دارد/ لزوم جلوگیری از بلندمرتبه‌سازی بی‌قاعده در شهر مشهد

   مشهد با توجه به اینکه در سال 2017 به نام پایتخت فرهنگی جهان اسلام معرفی شده باید از شرایط فرهنگی هنرمندان استفاده نماید و ما در جامعه هنری آماده این همکاری با شهر مشهد هستیم که حتی طرح‌های خود را برای توسعه هرچه بیشتر مشهد در حوزه فرهنگ رایگان ارائه کنیم.
   مشهد سریع‌ترین پیشرفت را بین شهرهای کشور دارد/ لزوم جلوگیری از بلندمرتبه‌سازی بی‌قاعده در شهر مشهد

   این بازیگر سینما و تلویزیون با بیان اینکه مشهد سریع‌ترین پیشرفت را بین شهرهای کشور دارد، گفت: باید از هرگونه بلندمرتبه‌سازی بی‌قاعده در مشهد به خصوص اطراف حرم مطهر رضوی جلوگیری شود.
   رضا توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد اظهار کرد: مشهد با سرعت رو به پیشرفت است و یکی از دلایلی که مشهد در بین شهرهای جهان مطرح کرده، وجود مبارک امام رضا (ع) در این شهر است.
   وی افزود: امروز سرعت پیشرفت در شهر مشهد به نظر من از دیگر شهرهای ایران بالاتر است البته مشهد جایگاه بسیار ویژه‌ای در ایران و جهان دارد و باید با همین سرعت به پیشرفت خود ادامه دهد.
   توکلی بیان کرد: اما در شهر مشهد باید در ساخت‌وسازهای اقامتی، مسکونی و تجاری مراقب باشیم که نظم مشهد به لحاظ هارمونی و نمای عمومی به هم نریزد البته شاید معماری خاصی در مشهد رعایت نشود اما حداقل باید از بلندمرتبه‌سازی‌های بی‌قاعده به خصوص در اطراف حرم مطهر رضوی آن هم در کوچه‌های باریک جلوگیری شود.
   این بازیگر سینما و تلویزیون تصریح کرد: مشهد با توجه به اینکه در سال 2017 به نام پایتخت فرهنگی جهان اسلام معرفی شده باید از شرایط فرهنگی هنرمندان استفاده نماید و ما در جامعه هنری آماده این همکاری با شهر مشهد هستیم که حتی طرح‌های خود را برای توسعه هرچه بیشتر مشهد در حوزه فرهنگ رایگان ارائه کنیم.
   سید زُهیر موسوی

    

   کلید واژه ها: مشهد - بلندمرتبه‌سازی -
   تعداد بازدید: 575
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .