•  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 305
   کد: 1638
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۸۸/۱۲/۰۹

   اختصاص نشان ویژه جشنواره برترین‏های روابط‏عمومی و بین‏الملل به شهرداری مشهد

   در نخستین همایش علمی و دومین جشنواره برترین‏های روابط‏عمومی و بین‏الملل کلان‏شهرهای کشور که 5 و 6 اسفند در تهران برگزار شد، شهرداری مشهد نشان ویژه این جشنواره را کسب کرد.
   اختصاص نشان ویژه جشنواره برترین‏های روابط‏عمومی و بین‏الملل به شهرداری مشهد

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد سخنگوی شهرداری مشهد با بیان این مطلب، افزود: در این جشنواره که در زمینه‏های مختلف رقابت بین کلان‏شهرها و شهرداری‏های مراکز استان انجام شد، شهرداری مشهد در 9 گرایش تعریف شده رتبه‏های اول و دوم و سوم را کسب کرد که در مجموع دیپلم افتخار این جشنواره به شهرداری مشهد اختصاص یافت.
   علی‏ حامدمقدم ادامه داد: شهرداری مشهد در بخش‏های پژوهش‏های ارتباطی (سنجش افکار و نظرسنجی)، ایده‏های برتر، انتشارات و آثار مکتوب و مقالات، رتبه اول را به خود اختصاص داد.
   مدیر روابط‏عمومی و بین‏الملل شهرداری مشهد در ادامه گفت: شهرداری مشهد در بخش ارتباطات فرهنگی، تبلیغات و نمایشگاه‏ها و ارتباطات الکترونیکی و دیجیتالی بین کلان‏شهرها و شهرداری‏های مراکز استان در این جشنواره مقام دوم را به دست آورد.
   وی همچنین از کسب مقام سوم شهرداری مشهد در بخش ارتباطات و همکاری‏های بین‏الملل، ارتباطات رسانه و ارتباطات مردمی در این جشنواره خبر داد.
   حامدمقدم درخصوص این جشنواره اظهار داشت: جشنواره برترین‏های روابط‏عمومی و بین‏الملل کشور با همکاری کمیته روابط‏عمومی کلان‏شهرها به ریاست دکتر نامدار صداقت و انجمن بین‏المللی روابط‏عمومی به ریاست دکتر «الیزابت آنانتو» برگزار شد.
   سخنگوی شهرداری مشهد افزود: کمیته داوران این جشنواره را 14نفر از اساتید برتر روابط‏عمومی کشور تشکیل می‏دادند.
   گفتنی است؛ در این جشنواره بعضی اساتید برتر انجمن بین‏المللی روابط‏عمومی نیز حضور داشتند و به بیان دیدگاه‏های خود دراین خصوص پرداختند.

   تعداد بازدید: 305
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .