•  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 195
   کد: 1645
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۸۸/۱۲/۰۹

   وقوع یک هزار و 300 مورد ناهنجاری اجتماعی در پایانه مسافربری مشهد

   مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد گفت: در 10 ماه نخست  یک هزار و 300 مورد ناهنجاری اجتماعی در پایانه مسافربری رخ داد.
   وقوع یک هزار و 300 مورد ناهنجاری اجتماعی در پایانه مسافربری مشهد
   اصغر منجمی افزود: در حال حاضر اورژانس‌ اجتماعی در پایانه مسافربری مشهد وجود دارد که این موضوع تعداد بسیار زیادی از ناهنجاری‌های اجتماعی را تحت پوشش خود در‌آورده است.
   وی تعداد مزاحمت‌های ایجاد شده در 10 ماهه نخست سال جاری را 82 مورد عنوان کرد و ادامه داد: علاوه بر تعداد ذکر شده در این مدت 242 مورد درگیری گزارش شده و افراد شرور به کلانتری مرکز تحویل داده شدند.
   مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد؛ همچنین از دستگیری 32 سارق، 12 مورد زورگیری و اخاذی، 22 مورد کشفیات، 13 مورد خسارت به اموال و 39 مورد دستگیری معتادان خبر داد و تصریح کرد: از دیگر گزارشات موجود واحد انتظامات پایانه امام رضا(ع) می‌توان به 93 مورد دستفروشی و 101 مورد فرار از منزل اشاره کرد که افراد به بهزیستی و کلانتری تحویل داده شدند.
   وی در ادامه اعلام این آمار به پنج مورد فوتی اشاره کرد و افزود: 99 مورد دلال و جارچی دستگیر و 65 نفر ولگرد و متکدی به کلانتری تحویل داده شدند که تعدادی از آنها با اخذ تعهد از کلانتری مربوطه آزاد شدند.
   وی در خصوص تخلفات رانندگی صورت گرفته در پایانه مسافربری مشهد گفت: در 10 ماهه نخست امسال183 مورد تخلف خودرو، 155 مورد جمع‌آوری شستشو خودرو و 14 مورد اتوبوس مظنون گزارش شده است.
   مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد با اشاره به 82 مورد کمک به مصدومین توسط هلال‌احمر ادامه داد: 31 مورد تصادف صورت گرفته با حضور پلیس 110 و عوامل راهنمایی و رانندگی حل و فصل و برطرف شد.
   وی خاطرنشان کرد: به دلیل مشکلات موجود در پایانه مسافربری مبحثی به عنوان پلیس پایانه مطرح می‌شود که نیاز به توجه بیشتر نیروهای انتظامی دارد.
   تعداد بازدید: 195
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .