•  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 1084
   کد: 1651
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۸۸/۱۲/۰۹
   شهردار مشهد:

   توسعه مشهد در همراهی شورای شهر و شهرداری است

   شهردار مشهد گفت: برای این که شهر مشهد به توسعه و پیشرفت دست پیدا کند، به همدلی ،همراهی و تعاملات گسترده شورای شهر و شهرداری نیازمند است.
   توسعه مشهد در همراهی شورای شهر و شهرداری است

   به گزارش پایگاه روابط عمومی شهرداری مشهد، سید محمد پژمان امروز صبح در هشتاد و نهمین جلسه علنی و سومین دوره شورای اسلامی شهر مشهد، توسعه شهر مشهد را در استفاده بخش خصوصی به صورت پایدار و به عنوان بهترین الگو اعلام کرد و گفت: توجه به این مساله، بیشترین صرفه را برای شورای شهر، شهرداری و مردم به همراه خواهد داشت.
   وی در ادامه به استقبال مناسب و خوب سرمایه گذاران در نمایشگاه "فرصت های سرمایه گذاری مشهد" ابراز خرسندی کرد و افزود: حمایت قاطع و محکم شورای اسلامی شهر از شهرداری موجب اطمینان خاطر و دلگرمی سرمایه گذاران در این نمایشگاه شد.
   پژمان اظهار داشت: در برگزاری این نمایشگاه اقدام مشترک شهرداری و شورای شهر اقدامی بسیار فنی و حساب شده بود.
   شهردار مشهد همچنین از عملکرد کمیسیون مشارکت های کلان اقتصادی شورای اسلامی مشهد در برگزاری این نمایشگاه تقدیر کرد و افزود: با عملیاتی شدن تفاهم نامه های امضاء شده در این نمایشگاه، توسعه و عمران هر چه بیشتر پایتخت معنوی فراهم خواهد شد.
   گفتنی است،اعضاء شورای اسلامی شهر مشهد با تصویب دو فوریت، شهرداری مشهد را مکلف کردند توافق های صورت گرفته در نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری مشهد در قابل زمین، آورده شهرداری و آورده سرمایه گذار را دسته بندی کرده و به شورا ارائه دهند.
   شورای اسلامی در مشهد نیز و ظرف یک هفته 61 پروژه را که در قالب 80 تفاهم نامه به امضاء رسیده بررسی وتصویب خواهد کرد.

   تعداد بازدید: 1084
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .