•  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 110
   کد: 1653
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۸۸/۱۲/۰۹

   اصلی ترین عامل موفقیت اوراق مشارکت شهرداری مشهد، اعتماد هموطنان بود

   عضو شورای اسلامی شهر مشهد گفت: اصلی ترین عامل موفقیت اوراق مشارکت شهرداری مشهد اعتماد هموطنان بود.
   اصلی ترین عامل موفقیت اوراق مشارکت شهرداری مشهد، اعتماد هموطنان بود

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد جواد داوود آبادی فراهانی موفقیت حاصل شده از فروش پنجمین دوره اوراق مشارکت این شهرداری را قابل تحسین خواند و گفت: البته فرصت ها و پتانسیل های موجود در شهر مشهد بسیار بالا ست و خواستاریم فعالیتهایی برای سایر پروژه های مشهد انجام شود.
   وی با اشاره به اینکه باید طعم اوراق مشارکت را به سطح جامعه بیاوریم گفت: البته پروژه های موفق مانند میدان شهدا در ترغیب سرمایه های خرد نقش موثری دارند اما باید با بالا بردن بازدهی سایر پروژه های شهری سرمایه های سرگردان داخلی را به آبادانی کشورخودمان جذب کنیم.
   وی در ادامه گفت: اصلی ترین عامل موفقیت اوراق مشارکت شهرداری مشهد در پنجمین دوره انتشار، اعتماد هموطنان به این طرح ملی است.
   مدیر اجرایی طرح میدان شهدا با ابراز خوشحالی نسبت به استقبال پر شور هموطنان از کلیه شهرها ی ایران اسلامی برای آباد سازی پایتخت معنوی کشورمان ادامه داد: با لطف پروردگار و عنایت خاص حضرت رضا (ع) و مشارکت بی نظیر مردم ، شهرداری مشهد برای پنجمین با رکورد دار فروش اوراق مشارکت در کشور شد.
   سیدمهدی درهمی این موفقیت را مدیون خریداران اوراق مشارکت و عاشقان رضوی دانست و افزود: شهرداری مشهد به عنوان اولین و با سابقه ترین ناشر اوراق مشارکت در سطح کشور با جلب سرمایه های خرد مردمی و اعتماد سازی توانسته طی پنج سال متوالی پویایی را در کلان پروژه شهری میدان شهدا تضمین کند.
   وی فروش2هزار میلیارد ریال اوراق مشارکت در چنین مدت کوتاهی را بی نظیر خواند و اضافه کرد: از هموطنان عزیز ،بانک مرکزی و تجارت ، مسئولان شهرداری مشهد ، اصحاب رسانه و مطبوعات و کلیه همکارانم تشکر می کنم و مطمئنم در آینده ای نزدیک این ابر پروژه ملی مایه افتخار همگان خواهد گردید.
   وی خطاب به دارندگان اوراق مشارکت شهرداری مشهد گفت: به دلیل سود آور بودن پروژه های موضوع اوراق مشارکت در این طرح به خریداران اطمینان می دهیم در صورت نگه داری این اوراق بهادار تا انتهای سررسید چهار ساله علاوه بر سود روز شمار 16 درصد مبلغ قابل توجهی به عنوان سود قطعی به ایشان تعلق گیرد.
   همچنین مدیر عامل بانک تجارت کشورنیزگفت: با اقبال گسترده هموطنان عرضه 2000میلیارد ریال اوراق مشارکت طرح بهسازی و نوسازی بافت پیرامون حرم رضوی و طرح بزرگ میدان شهدا توسط شعب بانک تجارت یک روز قبل از پایان مهلت اعلام شده به پایان رسید.
   دکتر داوری اظهار داشت : استقبال گسترده هموطنان از عرضه اوراق مشارکت شهرداری مشهد نشانگر میزان علاقه مندی آنان به تسهیل زیارت زائران بارگاه ملکوتی امام رضا(ع) و ارتقا استانداردهای شهرسازی در یکی از مهمترین پایگاه های فرهنگی جهان تشیع است.
   وی ادامه داد: البته اطلاع رسانی و آگاه سازی مردم از فرصت های سرمایه گذاری اهرم مناسبی است که شهرداری مشهد به کمک بانک تجارت به خوبی از آن بهره برده است.
   داوری با اشاره به فروش 2000میلیارد ریال اوراق شهرداری مشهد ظرف چهار روز کاری اضافه کرد: این اوراق دارای ویژگی هایی مانند سود علی الحساب 16 درصد در سال با پرداخت در مقاطع سه ماهه ، معاف از مالیات و قابلیت نقل و انتقال در شعب فروشنده می باشد .
   گفتنی است: مهلت عرضه اوراق مشارکت شهرداری مشهد 1 الی 5 اسفندماه اعلام شده بود که قبل از سر رسید فروش رفت.

   تعداد بازدید: 110
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .