•  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 98
   کد: 1655
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۸۸/۱۲/۰۹
   معاون سازمان ترافیک مشهد:

   65 درصد مردم از اجرای طرح ترافیک مشهد راضی هستند

   معاونت هماهنگی و نظارت بر امور اجرایی و بهره‌برداری سازمان حمل و نقل و ترافیک مشهد گفت: در نظرسنجی که نوروز گذشته اجرا شد، قریب بیش از 65 درصد مردم از اجرای طرح محدودیت ترافیک مشهد اظهار رضایت کرده بودند.

   مسعود بیژنی اظهار داشت: این طرح از چند سال گذشته براساس مصوبات وزارت کشور با هماهنگی از سوی شورای عالی ترافیک استان به تصویب رسیده است و امسال نیز از 25 اسفند به مدت 20 روز اجرا می‌شود.

   وی محدوده اجرای طرح را خیابان‌های اطراف حرم مطهر رضوی در خیابان امام رضا (ع)، میدان بسیج، خیابان دانش غربی، میدان ده دی، خیابان امام خمینی (ره)، میدان شهدا، خیابان شهید هاشمی‌نژاد، میدان راه‌آهن، خیابان شهید کاوه، میدان شهید گمنام، بلوار وحدت، میدان وحدت و پنجراه، خیابان 17 شهریور و خیابان دانش شرقی بیان کرد.

   بیژنی افزود: با گسترش ناوگان حمل و نقل و عمومی در این محدوده و برای رفاه بیشتر شهروندان و مسافران می‌توان اجرای بهتر این طرح و رضایتمندی بیشتر افراد را به دست آورد که چهار مسیر اتوبوس به صورت رایگان در این محدوده به شهروندان خدمات‌دهی خواهند کرد.

   وی درباره مسیرهای اتوبوس بیان داشت: چهار مسیر اتوبوس شامل مسیر یک در میدان 15 خرداد و میدان بیت‌المقدس و مسیر بالعکس، مسیر دو در میدان 15 خرداد، میدان طبرسی و مسیر بالعکس، مسیر سه میدان 15 خرداد، میدان شهید گمنام و مسیر بالعکس و مسیر چهار میدان شهدا و میدان وحدت و مسیر بالعکس است که به صورت رایگان در خدمت مسافران و زائران قرار دارند.

   بیژنی ادامه داد: افراد می‌توانند از 600 دستگاه تاکسی و 120 دستگاه ون که برای تردد در این محدوده پیش‌بینی شده است نیز استفاده کنند این در حالی است که خودروهای خاص مانند اورژانس و آتش‌نشانی و... می‌توانند بدون مجوز در این مسیرها تردد کنند و همچنین خودروهای ادارات دولتی نیز با هماهنگی و مکاتبه با این سازمان و اخذ مجوز می‌توانند در این محدوده تردد کنند.

   وی خاطرنشان کرد: ساکنین این محدوده نیز می‌توانند با داشتن اصل کپی و برگ سبز خودرو و اصل و کپی کارت ملی مالک خودرو در جهت اخذ مجوز اقدام کنند.

   تعداد بازدید: 98
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .