•  
   منبع خبر : 1001
   تعداد بازدید: 1702
   کد: 141118
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۹/۰۵
   مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی با تقدیر از حضور شهردار مشهد در برنامه کتابگردی امسال خبر داد:

   برپایی نمایشگاه «کتاب ناشران جهان اسلام» با همکاری شهرداری مشهد

   نمایشگاه «کتاب ناشران جهان اسلام» همزمان با هشتمین نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس با حضور 800 ناشر داخلی و 40 ناشر خارجی از کشورهای الجزایر، عمان، سوریه، لبنان، عراق، تاتارستان، افغانستان و پاکستان در 20 هزار مترمربع فضای مسقف و 830 غرفه نمایشگاهی برپا می‌شود.
   برپایی نمایشگاه «کتاب ناشران جهان اسلام» با همکاری شهرداری مشهد

   مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: نوزدهمین نمایشگاه کتاب ناشران جهان اسلام با همکاری شهرداری مشهد و شماری از دستگاه‌های اجرایی آذر ماه امسال در محل نمایشگاه بین‌المللی این شهر برگزار خواهد شد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، سید سعید سرابی در جلسه شورای اداری خراسان رضوی با تقدیر از حضور شهردار مشهد در برنامه کتابگردی امسال اظهار کرد: نوزدهمین نمایشگاه کتاب استان در قالب نمایشگاه بین‌المللی ناشران جهان اسلام به عنوان پایان برنامه‌های یک ساله رویداد فرهنگی «مشهد، پایتخت فرهنگی جهان اسلام» از 9 تا 16 آذر ماه در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی مشهد برپا می‌شود.
   وی افزود: سه راهبرد اصلی برای این نمایشگاه شامل توسعه کیفی، استفاده از ظرفیت‌های تشکل‌های صنفی و توجه به موضوع مشهد 2017 به عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام در نظر گرفته شده است.
   مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی اظهار کرد: معرفی توانمندی‌های فرهنگی، جاذبه‌های تاریخی و نمایش ظرفیت‌های پایتخت فرهنگی جهان اسلام در دیپلماسی جمهوری اسلامی از ابعاد ویژه این نمایشگاه است.
   وی گفت: نمایشگاه «کتاب ناشران جهان اسلام» همزمان با هشتمین نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس با حضور 800 ناشر داخلی و 40 ناشر خارجی از کشورهای الجزایر، عمان، سوریه، لبنان، عراق، تاتارستان، افغانستان و پاکستان در 20 هزار مترمربع فضای مسقف و 830 غرفه نمایشگاهی برپا می‌شود.
   سرابی افزود: فروش بن‌های خرید کتاب با 40 درصد تخفیف در این نمایشگاه همزمان با عرضه آن در کتابفروشی‌های منتخب تا یک ماه پس از پایان نمایشگاه از ویژگی‌های این رویداد فرهنگی است.
   مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی برگزاری هفته فرهنگی الجزایر، مراسم چهاردهمین دوره انتخاب کتاب سال استان، تئاتر خیابانی، شب شعر، رونمایی از کتاب، شب‌های فرهنگی شهرستان‌ها، راه‌اندازی کاروان مفاخر خراسانی در روز افتتاحیه نمایشگاه را از برنامه‌های جانبی این نمایشگاه برشمرد.

    

   تعداد بازدید: 1702
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .