•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 288
   کد: 147812
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۱۲/۱۶
   همزمان با نوروز 97 صورت می‌گیرد؛

   استقرار اکیپ‌های گشت نظارت و بازرسی خودروهای باری در سطح شهر مشهد

   آماده‌باش نیروهای اجرایی این سازمان از 25 اسفندماه 96 لغایت 25 فروردین ماه 97 است که با استقرار گشتی‌های ویژه در مبادی ورودی شهر مشهد مقدس نسبت به کنترل ایمنی بار خودروهای سنگین و نیمه سنگین و محدوده‌های ممنوعیت تردد اقدام خواهد شد.
   استقرار اکیپ‌های گشت نظارت و بازرسی خودروهای باری در سطح شهر مشهد

   مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری و حومه شهرداری مشهد از استقرار اکیپ‌های گشت نظارت و بازرسی خودروهای باری در سطح شهر همزمان با نوروز 97 خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع شهرداری مشهد مقدس، حسین مختاری با اشاره به برنامه‌ها و اقدامات سازمان برای استقبال از نوروز 97 بیان کرد: سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری و حومه شهرداری مشهد مقدس هم راستا با دیگر سازمان‌ها و حوزه‌های شهرداری برای استقبال از بهار 97 برنامه‌ریزی کرده است.
   وی افزود: یکی از این اقدامات استقرار اکیپ‌های گشت نظارت و بازرسی در شهر است که در این اقدام بر نحوه عملکرد و فعالیت ناوگان حمل و نقل بار درون‌ شهری و حومه به منظور سهولت دسترسی شهروندان به سیستم حمل و نقل بار و جابجایی ایمن کالا نظارت و کنترل‌های لازم صورت می‌پذیرد.
   مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری و حومه شهرداری مشهد مقدس ادامه داد: مدیران و کارشناسان سازمان و شرکت‌های حمل و نقل بار درون شهری نیز از روزهای ابتدایی سال جهت ارائه خدمات بیشتر به شهروندان و زائران به صورت کشیک نوروزی به ارائه خدمات ویژه می پردازند.
   مختاری تصریح کرد: دریافت و پاسخگویی به شکایات مردمی از طریق مرکز ارتباطات مردمی به شماره تلفن 137 و با برقراری کشیک آماده‌باش در اداره نظارت و بازرسی سازمان به شماره تلفن 33448360 از دیگر برنامه‌های سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری در ایام نوروز است.
   وی افزود: آماده‌باش نیروهای اجرایی این سازمان از 25 اسفندماه 96 لغایت 25 فروردین ماه 97 است که با استقرار گشتی‌های ویژه در مبادی ورودی شهر مشهد مقدس نسبت به کنترل ایمنی بار خودروهای سنگین و نیمه سنگین و محدوده‌های ممنوعیت تردد اقدام خواهد شد.
   مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری و حومه شهرداری مشهد مقدس تصریح کرد: همچنین در خصوص استقرار و پذیرش خودروهای باری در توقفگاه‌های عمومی ناوگان باری شهرداری مشهد به صورت شبانه‌روزی تمهیدات لازم پیش‌بینی شده است.
   مختاری در پایان در خصوص سایر برنامه‌های این سازمان در ایام نوروز 97 خاطرنشان کرد: نظارت تصویری ناوگان حمل و نقل بار درون شهری از طریق استقرار در مرکز مانیتورینگ و استقرار گشت ویژه جهت کنترل ارسال غیرمجاز خرده بار در اطراف پایانه‌های مسافربری امام رضا (ع) از دیگر برنامه‌های ویژه این سازمان است.
   فرزانه نثاری
    

   تعداد بازدید: 288
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .