•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 273
   کد: 147827
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۱۲/۱۶
   با هدف زیباسازی منظر پیرامون حرم مطهر و تامین ایمنی شهروندان صورت گرفت؛

   اجرای 10هزار متر پوشش کارگاهی پیرامون پروژهای ساختمانی اطراف حرم رضوی

   طرح این پوشش‌ها به شکل قاب‌های فلزی با استفاده از ورق و قوطی گالوانیزه است که پس از نصب حائل‌ها، به وسیله استیکر، بنر و نقاشی به طرح‌های بهاری، اسلیمی و مناظر طبیعی منقش می‌شوند.
   اجرای 10هزار متر پوشش کارگاهی پیرامون پروژهای ساختمانی اطراف حرم رضوی

   10 هزار متر پوشش کارگاهی پیرامون پروژهای ساختمانی اطراف حرم رضوی اجرایی شده است.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهدمقدس، شهردار منطقه ثامن مشهد با اعلام این خبر اظهار کرد: پروژه‌های ساختمانی سطح شهر بر اساس ضوابط شهرداری موظف به محصورکردن محیط کارگاهی هستند.
   سید مصطفی نعمتی افزود: از آنجاکه صاحبان و مجریان پروژه‌ها در انتخاب نوع مصالح به کار رفته در ایجاد پوشش های کارگاهی مختار بوده و این امر سبب ناهمگونی پوشش های به کاررفته و در نهایت ایجاد نازیبایی بصری گردیده بود، مجموعه مجری طرح در اقدامی با تهیه الگوی یکپارچه و الزام اجرای آن برای پروژه‌های مذکور سعی بر رفع این معضل داشته است.
   وی تصریح کرد: طرح این پوشش‌ها به شکل قاب‌های فلزی با استفاده از ورق و قوطی گالوانیزه است که پس از نصب حائل‌ها، به وسیله استیکر، بنر و نقاشی به طرح‌های بهاری، اسلیمی و مناظر طبیعی منقش می‌شوند تا علاوه بر تامین مباحث ایمنی، مبحث زیباسازی منظر پیرامون حرم مطهر رضوی و ارتقای روحیه نشاط و امید در بین شهروندان نیز لحاظ شود.
   شهردار منطقه ثامن مشهد افزود: در همین راستا و نیز با توجه به نزدیک شدن به ایام نوروز و آغاز سال 1397، بیش از 10هزار متر طول در مجموع 4 قطاع منطقه ثامن اجرا شده است.

    

   تعداد بازدید: 273
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .