•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 717
   کد: 147881
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۱۲/۱۷
   با توجه به نزدیک بودن به روزهای نوروز؛

   مسیر تردد شهروندان با احداث ایستگاه شریعتی در خط 2 قطارشهری بازگشایی شد

   برای اتمام ساخت این ایستگاه و بازگشایی مسیر تردد شهروندان، شهرداری مشهد بودجه ویژه‌ای در نظر گرفته بود که خوشبختانه امروز با اتمام احداث ایستگاه، مسیر بازگشایی شده است.
   مسیر تردد شهروندان با احداث ایستگاه شریعتی در خط 2 قطارشهری بازگشایی شد

   مدیرعامل شرکت قطارشهری مشهد از بازگشایی مسیر تردد شهروندان با احداث ایستگاه شریعتی مقابل زیست خاور و جمع‌آوری کارگاه ساخت آن خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، کیانوش کیامرز در گفتگو با خبرنگار ما در این خصوص بیان کرد: با توجه به نزدیک شدن به روزهای نوروز و افزایش حضور زائران، کارگاه قطارشهری ایستگاه میدان شریعتی، مقابل زیست خاور در خط دو قطارشهری مشهد که طی 5 سال گذشته فعال بوده، با تلاش شبانه‌روزی خادمان شهر پس از احداث ایستگاه، جمع‌آوری شده است.
   وی افزود: برای اتمام ساخت این ایستگاه و بازگشایی مسیر تردد شهروندان، شهرداری مشهد بودجه ویژه‌ای در نظر گرفته بود که خوشبختانه امروز با اتمام احداث ایستگاه، مسیر بازگشایی شده است.
   مدیرعامل شرکت قطارشهری مشهد تصریح کرد: همچنین در حال حاضر ایستگاه اتوبوس و تاکسی نیز احداث و مسیر تردد شهروندان در خیابان کوهسنگی با پیاده‌روسازی مسیر آماده شده است.
   کیامرز در خصوص بازگشایی میدان سعدی نیز گفت: طبق برنامه‌ریزی انجام شده تا پایان سال جاری میدان سعدی براساس طرح ترافیکی سازمان حمل و نقل و ترافیک نیز بازگشایی خواهد شد.
   وی ادامه داد: همچنین با جمع‌آوری کارگاه قطارشهری در ایستگاه میدان راه‌آهن، این محل نیز تحویل شهرداری منطقه 3 شده است.
   مدیرعامل شرکت قطارشهری مشهد تصریح کرد: ایستگاه‌ چهارراه گاز و چهارراه برق در خط و دو قطارشهری نیز در دو طرف بازگشایی و تردد شهروندان در حال انجام است.
   فرزانه نثاری
    

   تعداد بازدید: 717
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .