•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 262
   کد: 147909
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۱۲/۱۷
   مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار دورنشهری و حومه شهرداری مشهد خبر داد:

   پذیرش 24 ساعته توقفگاه‌های عمومی باری در شهر مشهد همزمان با نوروز 97

   در حال حاضر 4 توقفگاه‌ عمومی باری توسط شهرداری مشهد با هدف بهبود ترافیک شهری و ایمن‌سازی معابر شهری، کاهش آلودگی هوا و آلاینده‌های گازی از طریق کاهش تردد خودروهای سنگین، کاهش آلودگی زیست محیطی و... احداث شده است.
   پذیرش 24 ساعته توقفگاه‌های عمومی باری در شهر مشهد همزمان با نوروز 97

   مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار دورنشهری و حومه شهرداری مشهد از پذیرش 24 ساعته توقفگاه‌های عمومی باری در شهر مشهد همزمان با نوروز 97 خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، حسین مختاری در گفتگو با خبرنگار ما در این خصوص بیان کرد: با توجه به ممنوعیت ورود خودروهای باری سنگین و نیمه‌سنگین به داخل شهر در ایام نورزو، توقفگاهای عمومی ناوگان باری شهرداری مشهد به صورت 24 ساعته در خدمت رانندگان این نوع خودروها است.
   وی افزود: در حال حاضر 4 توقفگاه‌ عمومی باری توسط شهرداری مشهد با هدف بهبود ترافیک شهری و ایمن‌سازی معابر شهری، کاهش آلودگی هوا و آلاینده‌های گازی از طریق کاهش تردد خودروهای سنگین، کاهش آلودگی زیست محیطی، تکریم حقوق شهروندی و ایجاد امنیت ناوگان بار شهری، جلوگیری از پارک حاشیه‌ای و بهبود منظر شهری و ارائه امکانات رفاهی ویژه ناوگان باری شهری در توقفگاه‌ها توسط شهرداری مشهد احداث شده است.
   مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار دورنشهری و حومه شهرداری مشهد گفت: اولین توقفگاه عمومی استاندارد و ایمن ناوگان باری مشهد برای اولین بار در کشور حدفاصل میثاق 34 و عصمتیه با فضایی برابر با 35 هزار مترمربع واقع شده که از جمله امکانات آن می‌توان به کارواش، دوربین‌های مداربسته کنترل پیرامونی، سیستم ورود و خروج الکترونیکی، سرویس بهداشتی، نمازخانه، فضای سبز، سرویس بهداشتی و پاسخگویی 24 ساعته جهت مراجعان و ایستگاه صدور مجوز محدوده‌های زمانی و مکانی اشاره کرد.
   وی با اشاره به توقفگاه عمومی ناوگان باری نمایشگاه گفت: این توقفگاه عمومی نیز در مساحت 2.33 هکتار در میدان نمایشگاه احداث شده که ظرفیت پارک 700 پارک خودروی سنگین و نیمه سنگین و 40 خودروی سبک را دارد.
   مختاری همچنین با اشاره به احداث توقفگاه عمومی ناوگان باری ماشین‌آلات عمرانی و ساختمانی نیز گفت: این توقفگاه با مساحت 1.2 هکتار واقع در میدان نمایشگاه و ظرفیت پارک 200 خودروی سنگین و نیمه سنگین در کنار دیگر توقفگاه‌ها آماده پذیرش در تمام ایام سال به خصوص ایام نوروز را دارد.
   مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار دورنشهری و حومه شهرداری مشهد خاطرنشان کرد: اولین توقفگاه عمومی ناوگان باری ماشین‌آلات ساختمانی و مصالح معراج نیز در انتهای پایانه معراج واقع در توس 39 احداث شده که هدف از احداث آن متمرکز کردن و ساماندهی ماشین‌آلات ساختمانی متوقف در معابر شهرداری منطقه 2 مشهد در خیابان طرحچی و محورهای مجاور بولوار توس است.
   فرزانه نثاری
    

   کلید واژه ها: توقفگاه های مشهد - شهرداری -
   تعداد بازدید: 262
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .