•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 261
   کد: 147941
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۱۲/۱۹
   قائم مقام ستاد مناسبت‌های شهرداری مشهد خواستار شد؛

   لزوم اطلاع‌رسانی گسترده و آگاهی شهروندان از فعالیت‌های شهرداری مشهد در نوروز 97

   در بهار 97 فعالیت‌های شهرداری مشهد در تمامی حوزه‌ها گسترده‌تر شده که در این راستا رسالت روابط عمومی‌های شهرداری نیز سنگین‌تر می‌شود.
   لزوم اطلاع‌رسانی گسترده و آگاهی شهروندان از فعالیت‌های شهرداری مشهد در نوروز 97

   قائم مقام ستاد مناسبت‌های شهرداری مشهد بر اطلاع‌رسانی گسترده و آگاهی شهروندان از فعالیت‌های شهرداری مشهد در نوروز 97 تاکید کرد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، خلیل‌الله کاظمی در نشست هم‌اندیشی با مدیران روابط عمومی حوزه معاونت‌ها، سازمان‌ها و مناطق شهرداری مشهد بیان کرد: یکی از خلاء‌هایی که در ابرسازمان شهرداری وجود دارد این است که نمی‌توانیم آنچه که باید و شاید اقدامات شهرداری مشهد را به روش مناسبی اطلاع‌رسانی کنیم تا در راستای آن دید شهروندان را نسبت به مجموعه فعالیت‌های شهرداری تغییر دهیم
   وی افزود: در بهار 97 فعالیت‌های شهرداری مشهد در تمامی حوزه‌ها گسترده‌تر شده که در این راستا رسالت روابط عمومی‌های شهرداری نیز سنگین‌تر می‌شود.
   معاون خدمات و محیط زیست شهری شهرداری مشهد تصریح کرد: در این راستا از تک تک زحمات همکاران که در عرصه گسترده شهر اطلاع رسانی کنیم تا از زحمات آنان قدردانی کنیم.
   قائم مقام ستاد مناسبت‌های شهرداری مشهد ادامه داد: اگر بتوان حس تعلق را در شهروندان افزایش دهیم و اعتماد آنان را تقویت کنیم، تاثیر آن در تمام حوزه‌ها قابل مشاهده است.
   وی در پایان خاطرنشان کرد: از آنجایی که تا پایان سال جاری دو مناسبت مهم خانه تکانی و چهارشنبه سوری در پیش است، نیاز است تا اطلاع‌رسانی گسترده‌ای در این خصوص انجام شود.
   فرزانه نثاری 

   تعداد بازدید: 261
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .