•  
   منبع خبر : 1009
   تعداد بازدید: 423
   کد: 148049
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۱۲/۲۰
   معاون مدیرکل روابط عمومی در حوزه بین‌الملل شهرداری مشهد مقدس مطرح کرد؛

   میزبانی مدیریت شهری مشهد از هیئت‌های خارجی با هماهنگی کامل دستگاه دیپلماسی کشور / سفر سه هیئت بلندپایه خارجی از هند، اسلوونی و افغانستان به مشهد

   راهبردهای کلان شهرداری مشهد در حوزه روابط خارجی برای 4 سال آینده تدوین شده که چشم‌اندازها و برنامه‌های عملیاتی ما در توسعه روابط خارجی مدیریت شهری برای این دوره مشخص شده است.
   میزبانی مدیریت شهری مشهد از هیئت‌های خارجی با هماهنگی کامل دستگاه دیپلماسی کشور / سفر سه هیئت بلندپایه خارجی از هند، اسلوونی و افغانستان به مشهد

   معاون مدیرکل روابط عمومی در حوزه بین‌الملل شهرداری مشهد مقدس گفت: مدیریت شهری مشهد، میزبانی از هیئت‌های بلندپایه خارجی مختلف را با هماهنگی کامل با وزارت امور خارجه انجام می‌دهد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، حسین کشیری با بیان این مطلب اظهار کرد: شهر مشهد به واسطه شرایط مناسبی که از جنبه توریست و گردشگر مذهبی و اقتصادی دارد، همواره مورد توجه هیئت‌های مختلف خارجی برای سفر به این شهر و رایزنی در مورد مباحث فرهنگی، اقتصادی و سرمایه‌گذاری و انتقال تجارب در زمینه مدیریت شهری بوده است.
   وی افزود: بر اساس برنامه‌ریزی‌هایی که در حوزه روابط بین‌الملل شهرداری مشهد مقدس صورت می‌گیرد سعی بر این است که هیئت‌هایی که علاقه‌مند به توسعه روابط در حوزه اقتصادی، فرهنگی و گردشگری با شهر مشهد هستند را پذیرش نماییم.
   کشیری خاطرنشان کرد: میزبانی این هیئت‌ها توسط شهرداری مشهد، در هماهنگی کامل با دستگاه دیپلماسی و وزارت خارجه کشورمان بوده و برنامه محتوایی جلسات و بازدید‌ها و همچنین پروتکل‌ها و دستورالعمل‌های پذیرش هیئت‌های خارجی ما به تایید دستگاه رسمی دیپلماسی رسیده است.
   وی ادامه داد: این هفته نیز هیئت‌هایی از کشور هندوستان، اسلوونی و افغانستان به شهر مشهد سفر می‌کنند که توسط مدیریت شهری مشهد از آنها میزبانی خواهد شد تا در زمینه‌هایی مانند توسعه گردشگری، سرمایه‌گذاری خارجی، فروش محصولات در حوزه فضای سبز و تبادل تجربیات حوزه مدیریت شهری به بحث و تبادل نظر بپردازیم.
   معاون مدیرکل روابط عمومی در حوزه بین‌الملل شهرداری مشهد مقدس اضافه کرد: برای ورود و میزبانی این هیئت‌ها نیز هماهنگی لازم با دستگاه دیپلماسی کشور جهت میزبانی آنها توسط مدیریت شهری مشهد و برگزاری جلسات مشترک صورت گرفته است.
   کشیری بیان کرد: راهبردهای کلان شهرداری مشهد در حوزه روابط خارجی برای 4 سال آینده تدوین شده که چشم‌اندازها و برنامه‌های عملیاتی ما در توسعه روابط خارجی مدیریت شهری برای این دوره مشخص شده است.
   احمد پورمفردی

    

   تعداد بازدید: 423
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .