•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 315
   کد: 149429
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۱/۱۹
   با هدف زیباسازی محیط بصری در بهار 97 صورت گرفت؛

   جمع‌آوری 1620 تن ضایعات و خاک و نخاله از سطح منطقه 4 مشهد

   در این ایام علاوه بر جمع‌آوری 1620 تن ضایعات و خاک و نخاله از سطح منطقه، 117 گاری گالوانیزه زباله تعویض و نوسازی شده است.
   جمع‌آوری 1620 تن ضایعات و خاک و نخاله از سطح منطقه 4 مشهد

   در راستای اجرای طرح استقبال از بهار 97 و زیباسازی محیط بصری، 1620 تن ضایعات و خاک و نخاله از سطح منطقه جمع‌آوری گردید.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، غلامرضا غلامی، شهردار منطقه 4 مشهد در این باره گفت: یکی از وظایف و رسالت‌های شهرداری این منطقه تحقق شهری پاک و سالم و ایجاد محیطی دلنشین برای شهروندان در همه ایام به ویژه در ایام نوروز است.
   وی ادامه داد: هم راستا با این رسالت و به منظور اجرای طرح استقبال از بهار 97 شهرداری این منطقه اقدامات ویژه‌ای را در دستور کاری خود قرار داد.
   غلامی افزود: در اسفند ماه سال 96 بیش از 100 هزار متر طول از جداول سطح منطقه براساس اولویت‌های تعیین شده رنگ‌آمیزی شد.
   شهردار منطقه 4 مشهد بیان کرد: شستشو و نظافت 74 هزار مترمربع از معابر سطح منطقه، رنگ‌آمیزی 2900 پایه تابلو، امحای پوسترها، نوشته ها و آثار تبلیغاتی از معابر از دیگر اقدامات شهرداری این منطقه برای ایجاد منظری زیبا از فضای شهری در ایام نوروز است.
   وی در ادامه سخنانش خاطرنشان کرد: در این ایام علاوه بر جمع‌آوری 1620 تن ضایعات و خاک و نخاله از سطح منطقه، 117 گاری گالوانیزه زباله تعویض و نوسازی شده است.
   غلامی با بیان اینکه اقدامات خدمات شهری به صورت فشرده در مدت زمان تعیین شده به بهترین شکل ممکن اجرا شده، اذعان کرد: برای اجرای طرح استقبال از بهار 97 حداکثر نیروهای فعال در خدمات شهری این منطقه برای انجام هر چه بهتر این طرح به کار گرفته شدند.
   شهردار منطقه 4 مشهد در پایان یادآور شد: رفع نقص، مرمت، رنگ آمیزی و شستشوی کلیه تابلوهای معابر، راهنمایی و رانندگی و علائم هشدار دهنده، رفع نقص سرویس‌های بهداشتی، پاک‌سازی و تخلیه جوی‌ها، کانال‌ها، تسطیح و شن‌ریزی معابر خاکی و... از دیگر اقدامات منطقه در استقبال بهار 97 است.

    

   تعداد بازدید: 315
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .