•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 459
   کد: 149466
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۱/۱۹
   قائم مقام ستاد استقبال از بهار 97 شهرداری مشهد در مراسم تقدیر از دست‌اندرکاران جشنواره «خانه بهار 97»:

   در نوروز 97 لبخند رضایتمندی بر لب زائران و مجاوران نشست

   امسال با همدلی و همراهی خوب همه سازمان‌ها و معاونت‌ها و مناطق توانستیم در همه حوزه‌ها شاهد شکوفایی و موفقیت باشیم.
   در نوروز 97 لبخند رضایتمندی بر لب زائران و مجاوران نشست

   قائم مقام ستاد استقبال از بهار 97 شهرداری مشهد گفت: همه دست به دست هم دادند تا لبخند رضایتمندی بر لبان زائران و مجاوران در بهار 97 بنشیند.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهدمقدس، عصر امروز یکشنبه نوزدهم فروردین، خلیل ا... کاظمی با بیان این مطلب در مراسم تقدیر از دست‌اندرکاران جشنواره «خانه بهار 97» که در تالار شهر و با حضور جمع زیادی از کارگران، کارکنان و مدیران شهرداری مشهد برگزار شد، اظهار کرد: مجموع اقدامات صورت گرفته در بهار 97 به گونه ای تدارک دیده شد که سبب گردید مشهد متفاوت‌تر از سال‌های گذشته در استقبال از بهار ظاهر شود. در نتیجه میزان رضایتمندی زائران و مجاوران از فعالیت‌های صورت گرفته به نسبت سال‌های گذشته بیشتر شده و لبخند رضایت بر چهره آنان نشست.
   وی با بیان اینکه شروع فعالیت‌های استقبال از بهار 97 از اوایل مهرماه سال گذشته در شهرداری مشهد رقم خورد، افزود: بر اساس بازخوردهای دریافت شده، فعالیت‌های بهارانه کلید خورد و 22 جلسه کارشناسی و مدیریتی در حوزه‌های مختلف پیرامون بهار 97 شکل گرفت.
   قائم مقام ستاد استقبال از بهار 97 شهرداری مشهد ادامه داد: در فراخوان خانه بهار 97 طی 8 محور هنرمندان نطقه نظرات خود را مطرح کردند، ارزیابی صورت گرفت و در نهایت فعالیت‌های اجرایی رقم خورد.
   کاظمی با اشاره به اتخاذ تمهیدات ویژه حضور و سخنرانی مقام معظم رهبری در روز اول عید نوروز در حرم مطهر، افزود: امسال کمترین دغدغه در خصوص حمل و نقل زائران در معابر منتهی به حرم مطهر وجود داشت و برنامه‌ریزی خوبی در این راستا صورت گرفت.
   وی خاطرنشان کرد: امسال مستندسازی اقدامات سازمان‌ها و معاونت‌ها از سوی اداره کل روابط عمومی در فضاهای مجازی تهیه شد و در اختیار زائران و مجاوران قرار گرفت.
   قائم مقام ستاد استقبال از بهار 97 شهرداری مشهد با اشاره به تاکید شهردار مشهد بر نمود عینی جشنواره، بیان کرد: از این رو جشنواره گل و المان‌های هنری در چند نقطه شهر برپا شد و خیابان غذا و نقاشی دیواری نیز پیگیری و دنبال گردید.
   کاظمی تاکید کرد: امسال با همدلی و همراهی خوب همه سازمان‌ها و معاونت‌ها و مناطق توانستیم در همه حوزه‌ها شاهد شکوفایی و موفقیت باشیم.
   نجمه کیشی
    

   تعداد بازدید: 459
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .