•  
   منبع خبر : 1009
   تعداد بازدید: 511
   کد: 149468
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۱/۱۹
   استاندار خراسان رضوی در مراسم تقدیر از دست‌اندرکاران جشنواره «خانه بهار 97»:

   خدمات نوروز ۹۷ شهرداری مشهد متفاوت از سال‌های گذشته بود

   امسال به برکت نظام جمهوری اسلامی، رشد چشمگیر ۱۱ درصدی زائران ورودی به مشهد را داشتیم. امسال مجاوران هم با تغییرات محسوسی در این شهر مواجه بودند که باید از کسانی که باعث این تغییرات در شهر بودند تشکر کنم که نوروز متفاوتی را برای زائران و مجاوران فراهم کردند.
   خدمات نوروز ۹۷ شهرداری مشهد متفاوت از سال‌های گذشته بود

   استاندار خراسان رضوی گفت: خدمات شهرداری مشهد در نوروز سال جاری متفاوت از سال‌های گذشته بود. 
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهدمقدس، علیرضا رشیدیان در مراسم تقدیر از دست‌اندرکاران جشنواره «خانه بهار 97» اظهار کرد: خوشحالم که توفیق یافتم تا در خدمت کسانی باشم که در تعطیلات نوروزی که همه به فکر سفر بودند در سر کار ماندند تا برای همه خدمات در شان ارائه کنند.
   وی افزود: در این دوران جدید که زندگی‌ها پیچیده شده انسانها در زندگی با مشکلات متعددی مواجه شده‌اند اما خداوند انسان را خلق کرده تا به اهداف عالی برسد و این مهم آرامش می‌خواهد و آرامش یافتن ایمان می‌خواهد.
   استاندار خراسان رضوی ادامه داد: یکی از نیازهای انسان در این زندگی اجتماعی داشتن فرصت‌ها و تعطیلاتی است تا خستگی‌ها را از تن بیرون کند. خداوند ملت ما را دوست داشته که در این کشور مضجع امام مهربانی‌ها را قرار داده است تا هر کس به مشهد ما می‌آید در این حرم آرامش گرفته و استخوانی سبک کند.
   رشیدیان عنوان کرد: وجود این حرم مطهر مکانی شده برای کسانی که در طول سال خسته شده‌اند، تا بیایند و در کنار حرم رضوی دلشان را جلا داده و برای کار و زندگی مجدد آماده شوند.
   وی خاطرنشان کرد: امسال به برکت نظام جمهوری اسلامی، رشد چشمگیر ۱۱ درصدی زائران ورودی به مشهد را داشتیم. امسال مجاوران هم با تغییرات محسوسی در این شهر مواجه بودند که باید از کسانی که باعث این تغییرات در شهر بودند تشکر کنم که نوروز متفاوتی را برای زائران و مجاوران فراهم کردند.
   رشیدیان اضافه کرد: این عزیزان خود نتوانستند به تعطیلات بروند اما برای زائران و مجاوران خدمات ارائه کردند. یقینا امام مهربانی‌ها برای این افراد که در خدمت زائران بودند سال پر برکتی را رقم خواهد زد و توجه ویژه‌ای به آنان خواهد داشت.
   وی با اشاره به اینکه حدود ۱۴ میلیون و ۵۰۰ هزار نفر زائر نوروزی وارد استان شدند، افزود: ظرفیت هتل‌ها گاهی اوقات به ۹۰ درصد رسید. اگر این روحیه همکاری استمرار پیدا کند روزهای بهتری برای این شهر و کشور رقم خواهد خورد.
   استاندار خراسان رضوی گفت: ایمن سازی معابر و گذرگاه‌ها، محدودسازی حفاری‌ها، ایجاد مراکز استقبال از زائر، اجرای المان‌ها، گل‌کاری از جمله اقدامات صورت گرفته توسط مدیریت شهری در نوروز ۹۷ بود، کارهایی که با تایید اکثریت مردم امسال متفاوت از سال‌های گذشته بود.
   رشیدیان افزود: افتتاح خیابان آیت الله طبسی و میدان سعدی دو پروژه مهم شهرداری مشهد در آستانه سال جدید بود. همچنین هماهنگی بین شهرداری با آستان قدس رضوی و نیروی انتظامی باعث تردد آسان مردم در سخنرانی مقام معظم رهبری شد لذا از همه زحمتکشان و دست‌اندرکاران این حوزه تشکر می‌کنم.
   احمد پورمفردی
    

   تعداد بازدید: 511
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .