•  
   منبع خبر : 1006
   تعداد بازدید: 432
   کد: 149593
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۱/۲۱
   در راستای اجرای طرح استقبال از بهار 97 انجام شد؛

   جمع‌آوری بیش از 800 تن ضایعات و خاک و نخاله از سطح منطقه 7 مشهد

   رنگ آمیزی بیش از 2 هزار و 500 پایه تابلو، امحاء پوسترها، نوشته‌ها و آثار تبلیغاتی از معابر، از دیگر اقدامات شهرداری این منطقه برای ایجاد منظری زیبا از فضای شهری در ایام نوروز بود.
   جمع‌آوری بیش از 800 تن ضایعات و خاک و نخاله از سطح منطقه 7 مشهد

   شهردار منطقه 7 مشهد از جمع‌آوری بیش از 800 تن ضایعات و خاک و نخاله از سطح منطقه خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهدمقدس، کوروش باوندی گفت: یکی از وظایف و رسالت‌های شهرداری منطقه تحقق شهری پاک و سالم و ایجاد محیطی دلنشین برای شهروندان در همه ایام بویژه در ایام نوروز است.
   وی در این خصوص بیان کرد: هم راستا با این رسالت و به منظور اجرای طرح خانه بهار 97، شهرداری این منطقه اقدامات ویژه‌ای را در دستور کار خود قرار داد.
   باوندی افزود: در اسفند ماه سال 96 بیش از 100 هزار متر طول از جداول سطح منطقه براساس اولویت‌های تعیین شده رنگ‌آمیزی گردید.
   باوندی اضافه کرد: شستشو، مرمت و رفع نقص سلطل‌های ثابت زباله و نیمکت‌ها و گاری‌های گالوانیزه بیش از 1000مورد انجام شد.
   وی ابراز کرد: رنگ آمیزی بیش از 2 هزار و 500 پایه تابلو، امحاء پوسترها، نوشته‌ها و آثار تبلیغاتی از معابر، از دیگر اقدامات شهرداری این منطقه برای ایجاد منظری زیبا از فضای شهری در ایام نوروز بود.
   شهردار منطقه 7 مشهد در ادامه خاطرنشان کرد: در این ایام بیش از800 تن ضایعات و خاک و نخاله از سطح منطقه جمع‌آوری شده است.
   باوندی با بیان اینکه اقدامات خدمات شهری به صورت فشرده در مدت زمان تعیین شده به بهترین شکل ممکن اجرا شده، اظهار کرد: برای اجرای طرح خانه بهار 97، حداکثر نیروهای فعال در خدمات شهری این منطقه برای انجام هرچه بهتر این طرح به کار گرفته شدند.
   وی در پایان یادآور شد: رفع نقص، مرمت، رنگ آمیزی و شستشوی کلیه تابلوهای معابر، راهنمائی و رانندگی و علائم هشدار دهنده، رفع نقص سرویس‌های بهداشتی، پاکسازی و تخلیه جوی‌ها، کانال‌ها، تسطیح و شن ریزی معابر خاکی و... از دیگر اقدامات شهرداری منطقه درطرح خانه بهار 97 بوده است.

    

   تعداد بازدید: 432
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .