•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 353
   کد: 149850
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۱/۲۷
   فرمانده انتظامی مشهد مقدس:

   استقرار پلیس در پایانه مسافربری امام رضا(ع) اقدامی هوشمندانه است

   باید توجه داشت که پایانه مسافربری مشهد مقدس همان‌گونه محل ورود و خروج زائران امام رضا(ع) است، محل تردد افراد مجرم نیز می‌باشد که باید در این راستا پلیس نظارت هوشمندانه‌ای داشته باشد.
   استقرار پلیس در پایانه مسافربری امام رضا (ع) اقدامی هوشمندانه است

   فرمانده انتظامی مشهد مقدس گفت: استقرار ایستگاه پلیس در پایانه مسافربری امام رضا (ع) اقدامی هوشمندانه برای امنیت است.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهدمقدس، سرهنگ اکبرآقا بیگی در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: در پایانه مسافربری امام رضا(ع) شاهد تردد بالای زائران و مسافران از سراسر کشور و حتی کشورهای هم‌جوار و همسایه هستیم که در این راستا امنیت آن از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.
   وی افزود: در این راستا در نوروز امسال، کلانتری در پایانه مسافربری امام رضا (ع) مستقر شد که این اقدام یک نگاه هوشمندانه است به طوری که اولاً زائر با آرامش خاطر خوبی وارد شهر مشهد می‌شود و دوم اینکه پلیس به خوبی بر مسائل نظارت دارد.
   فرمانده انتظامی مشهد مقدس گفت: باید توجه داشت که پایانه مسافربری مشهد مقدس همان‌گونه محل ورود و خروج زائران امام رضا(ع) است، محل تردد افراد مجرم نیز می‌باشد که باید در این راستا پلیس نظارت هوشمندانه‌ای داشته باشد که خوشبختانه در نوروز 97 بهترین بهار را داشتیم و هیچ ناامنی گزارش نشد.
   آقا بیگی در ارتباط با ادامه استقرار ایستگاه پلیس در پایانه امام رضا(ع) بیان کرد: قطعاً به تناسب ایام و مناسبت‌هایی که در پیش داریم تمهیدات ویژه‌ای را نیز اتخاذ می‌کنیم و تمام تلاش و ما برقراری نظام و امنیت است و باید در پایان از مردم و همچنین سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد برای همکاری ویژه در این ایام تشکر و قدردانی کنیم.

    

   تعداد بازدید: 353
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .