•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 233
   کد: 149907
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۱/۲۸
   شهردار منطقه 8 مشهد در دیدار با مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند:

   رضایت شهروندان هدف نهایی و مطلوب مدیریت شهری است

   حوزه مدیرت پسماند و ماشین‌آلات همیشه پشتیبانی و توجه ویژه به هسته مرکزی شهر و بافت مجاور حرم مطهر داشته‌اند که این موضوع قابل تقدیر است.
   رضایت شهروندان هدف نهایی و مطلوب مدیرت شهری استرضایت شهروندان هدف نهایی و مطلوب مدیریت شهری است

   شهردار منطقه 8 مشهد گفت: رضایت شهروندان هدف نهایی و مطلوب مدیرت شهری است.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهدمقدس، حجت فرقانی در نشست با مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند با تاکید بر حجم گسترده اقدامات حوزه خدمات و محیط زیست شهری بیان کرد: تعاملات سازنده و موثر بین سازمانی در راستای اهداف شهروندمدارانه مدیریت شهری موجب رضایت شهروندان و هدف نهایی و مطلوب مدیرت شهری است که نیازمند همکاری و همیاری تمامی اجزای سازمان است.
   وی با تشریح جایگاه استراتژیک منطقه گفت: حوزه مدیرت پسماند و ماشین‌آلات همیشه پشتیبانی و توجه ویژه به هسته مرکزی شهر و بافت مجاور حرم مطهر داشته‌اند که این موضوع قابل تقدیر است.
   در ادامه کریمیان، مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد با اعلام سیاست حوزه سازمانی خود مبنی بر پشتیبانی از مدیریت اجرایی شهر گفت: حوزه عملیاتی و اجرایی مدیریت پسماند همواره پشتیبان مناطق در اجرای سیاست‌های خدماتی است و نگاه و اولویت ما هم‌افزایی در فرآیندهای خدمات‌رسانی است.
    

   تعداد بازدید: 233
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .