•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 287
   کد: 150501
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۲/۰۷
   رییس شورای اسلامی شهر مشهد در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه:

   نگاه دولت و مجلس به مشهد، ملی و بین‌المللی باشد/ ازناامیدی مردم کسی سود نمی‌برد

   علاوه بر ٣ میلیون مجاور، قلب میلیون‌ها مشتاق به شهر مشهد گره زده شده بنابراین مدیریت این شهر از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.
   نگاه دولت و مجلس به مشهد، ملی و بین‌المللی باشد/ ازناامیدی مردم کسی سود نمی‌برد

   رییس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: باید نکاه دولت و مجلس به شهر مشهد ملی و بین‌المللی باشد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، محمدرضا حیدری در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه گفت: باید با گفتگو و تحمل یکدیگر حول نقاط مشترک گرد هم بیاییم تا زمینه خدمت‌رسانی به زائران و مجاوران فراهم شود.
   وی افزود: مشهد شهر امیدواری به رافت باب الحوائج(ع) است بنابراین باید امید را در دل شهروندان زنده نگه داریم تا مشهد به شهری بهتر برای زائران و مجاوران تبدیل شود.
   رییس شورای اسلامی شهر مشهد تصریح کرد: باید هوشیار باشیم که ازناامیدی مردم هیچ کس سود نخواهد برد بلکه این اتفاق به ضرر همگان خواهد بود.
   حیدری ادامه داد: علاوه بر ٣ میلیون مجاور، قلب میلیون‌ها مشتاق به شهر مشهد گره زده شده بنابراین مدیریت این شهر از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.
   وی خاطرنشان کرد: مشهد دومین رتبه جذب گردشگری مذهبی جهان را دارد لذا مجلس و دولت باید نگاه شان به مشهد ملی و بین‌المللی باشد.
   رییس شورای اسلامی ادامه داد: نهم اردیبهشت که روز ملی شوراها نامگذاری شده، نشان می‌دهد که نهاد شوراهای اسلامی شهر و روستا تبلور مردم سالاری دینی است.
   وی اضافه کرد: اصل صد قانون اساسی کشور به پیشبرد اهداف اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی از طریق شوراهای اسلامی تاکید کرده است؛ حضور حداکثری شهروندان عزیز مشهدی در انتخابات سال گذشته، محصول مشارکت فراگیر و آگاهانه آنان بود.
   حیدری گفت: بنا بر فرموده مقام معظم رهبری، امید است تشکیل شوراهای جدید در سرتاسر کشور به آغاز مسابقه برای خدمت به مردم تبدیل شود.
   رییس شورای اسلامی شهر مشهد تصریح کرد: امام رضا(ع) را به عنوان امام گفتگو و مهربانی‌ها می‌شناسند. اکنون زمان آن فرارسیده است که با گفتگو و تحمل همه گروه‌هایی زیر چتر جمهوری اسلامی ایران، زمینه خدمت به مردم و زائران فراهم شود.
   وی عنوان کرد: صد سال از تاسیس شهرداری مشهد می‌گذرد که در آن روزها با نام بلدیه کار خود را آغاز کرده بود؛ اکنون شهرها متکی به خود شده‌اند؛ سالانه ۱۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار صرف نگهداری شهر می‌شود که جدا از هزینه‌های عمرانی است از این رو به یاری شهروندان نیاز داریم.
   وی تصریح کرد: 10 نفر از اعضای شورای اسلامی شهر مشهد، از خانواده‌های معزز شهدا، جانبازان، ایثارگران و فرماندهان دفاع مقدس هستند از این رو همه تشکل‌های انقلابی و دستگاه‌های حاکمیتی، از هر حرکت نومیدانه و اختلاف برانگیز دوری کنند.
   رییس شورای اسلامی شهر مشهد خاطرنشان کرد: برای نخستین بار کمیته شفافیت در شورای پنجم شهر مشهد تشکیل شده که به حمایت از حقوق شهروندان و پاسخگویی به موقع به نیازهای آنان تاکید دارد.

   تعداد بازدید: 287
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .