•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 242
   کد: 152596
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۳/۰۹
   در 50 نقطه از شهر صورت گرفت؛

   راه‌اندازی شبکه هوشمند اطلاع‌رسانی شهری در مشهد برای اولین بار در کشور

   از ویژگی‌های این طرح می‌توان به امکان مدیریت متمرکز این رسانه شهری برای ارائه محتوای اطلاع‌رسانی در قالب تصویر و کلیپ به شهروندان براساس مکان و زمان و براساس مناسبت‌ها و کاربردهای خاص اشاره داشت.
   راه‌اندازی شبکه هوشمند اطلاع‌رسانی شهری در مشهد برای اولین بار در کشور

   مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد از راه‌اندازی شبکه هوشمند اطلاع‌رسانی شهری در مشهد با قابلیت پخش سراسری اذان برای اولین بار در کشور خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، محمد جواد رجاییان در گفتگو با خبرنگار ما بیان کرد: براساس دستور شهردار مشهد مقدس همزمان با ماه مبارک رمضان و به منظور توسعه فضای معنوی در سطح شهر، عملیات اجرایی نصب و راه‌اندازی شبکه هوشمند اطلاع‌رسانی شهری با قابلیت پخش سراسری اذان در معابر سطح شهر آغاز شده است.
   وی افزود: در حال حاضر این شبکه هوشمند شهری در ۵۰ نقطه از سطح شهر آماده بهره‌برداری است.
   مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد تصریح کرد: از ویژگی‌های این طرح می‌توان به امکان مدیریت متمرکز این رسانه شهری برای ارائه محتوای اطلاع‌رسانی در قالب تصویر و کلیپ به شهروندان براساس مکان و زمان و براساس مناسبت‌ها و کاربردهای خاص اشاره داشت.
   رجاییان تصریح کرد: در حال حاضر با اجرای این پروژه بزرگ زیرساختی هوشمندسازی شهری، مشهد به عنوان اولین شهر برخوردار از شبکه هوشمند اطلاع‌رسانی در کشور است.
   فرزانه نثاری
    

   تعداد بازدید: 242
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .