•  
   منبع خبر : 1009
   تعداد بازدید: 82
   کد: 153239
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۳/۲۳

   جمع‌آوری 3415 مورد سد معبر طی دو ماه گذشته در منطقه 2 مشهد

   خودروهای فرسوده باعث آلودگی بصری فضای شهر می‌شوند به همین دلیل توسط شهرداری منطقه جمع‎آوری خواهند شد که در دو ماه ابتدای سال جاری 13 خودرو فرسوده و 15 وانت بار جمع‌آوری و به پارکینگ انتقال داده شده‌اند.
   جمع‌آوری 3415 مورد سد معبر طی دو ماه گذشته در منطقه 2 مشهد

   شهردار منطقه 2 مشهد مقدس از جمع‌آوری سه هزار و 415 مورد سد معبر طی دو ماه ابتدایی سال جاری توسط این منطقه خبرداد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، جلال قربانی با بیان اینکه سد معبر یکی از مشکلات اساسی شهرها محسوب می‌گردد و رفع آن یکی از وظایف اصلی شهرداری‌ است، اظهار کرد: هر روزه افراد بسیاری با استفاده نامتعارف از معابر عمومی مانع از اعمال حق عمومی می‌گردند که شهرداری بنا به وظیفه مکلف به رسیدگی و جلوگیری از انسداد و رفع سد معبر می‌باشند.
   وی با اشاره به صدور بیش از دو هزار و 439 اخطاریه سد معبر طی دو ماه گذشته بیان داشت: این اخطاریه‌ها شامل جمع‌آوری خودروهای فرسوده، جمع‌آوری متکدیان، تابلوهای نازیبا و فاقد مجوز، صدور اخطار 24 ساعته، صدور قبض دائم برای اجناس و ... می‌باشد.
   شهردار منطقه 2 مشهد مقدس افزود: خودروهای فرسوده باعث آلودگی بصری فضای شهر می‌شوند به همین دلیل توسط شهرداری منطقه جمع‎آوری خواهند شد که در دو ماه ابتدای سال جاری 13 خودرو فرسوده و 15 وانت بار جمع‌آوری و به پارکینگ انتقال داده شده‌اند.
   قربانی ضمن اشاره به پاکسازی محیط شهری و همچنین افزایش احساس امنیت شهروندان خاطر نشان کرد: طی این مدت تعداد 567 متکدی که 494 نفر مرد و 73 نفر زن بودند و تعداد 376 دست فروش از سطح منطقه جمع‌آوری شده است.
   وی در خصوص جمع ‌آوری پارچه، تراکت و تبلیغات سیار سطح شهر گفت: طی ماه‌های فروردین و اردیبهشت بیش از دو هزار و 358 مورد پارچه، تراکت و تبلیغات سیار جمع‎آوری و پاکسازی شد.
   شهردار منطقه 2 همچنین به صدور قبض دائم برای اجناس اشاره کرد و افزود: یک هزار و 136مورد قبض برای اجناس فاسد شدنی طی دو ماه گذشته از سوی منطقه صادر شده است.
   قربانی خاطر نشان کرد: قطعا معضل سد معبر حل نخواهد شد مگر با رعایت آن از سوی شهرنشینان و برخورد قاطع از سوی شهرداری با کسانی‌ که با این عمل ضمن ایجاد منظر نازیبای شهری باعث تضییع حقوق دیگران می‌شود.
    

   کلید واژه ها: سد معبر - منطقه 2 - مشهد - شهرداری -
   تعداد بازدید: 82
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .