•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 274
   کد: 157353
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۶/۰۱
   معاون عمرانی استاندار خراسان رضوی:

   زمین‌های بلااستفاده در اختیار ستاد بازآفرینی شهری قرار گیرد

   دستگاه‌های مسوول براساس مصوبه هیات دولت و طبق برنامه ششم توسعه موظف هستند فهرست اراضی خود در محلات هدف به منظور اجرای طرح بازآفرینی شهری هرچه سریعتر به دبیرخانه ستاد بازآفرینی پایدار محدوده‌ها و محله‌های هدف شهری اعلام کنند.
   زمین‌های بلااستفاده در اختیار ستاد بازآفرینی شهری قرار گیرد

   معاون عمرانی استاندار خراسان رضوی گفت: دستگاه‌ها باید زمین‌های بلااستفاده را در اختیارستاد باز آفرینی شهری قرار دهند.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد و به نقل از خبرگزاری مهر خراسان رضوی، محمد مقدوری در جلسه ستاد بازآفرینی شهری و محله‌های هدف خراسان رضوی اظهار کرد: دستگاه‌های اجرایی باید ۳۰ درصد از اعتبارات خود را در محله‌های هدف شهری هزینه کنند و شهرداری‌ها نیز مکلف هستند۳۰ درصد از درآمد ارزش افزوده را که به آنها تعلق می‌گیرد، به اجرای پروژه در این محله‌ها تخصیص دهند.
   وی افزود: دستگاه‌های مسوول براساس مصوبه هیات دولت و طبق برنامه ششم توسعه موظف هستند فهرست اراضی خود در محلات هدف به منظور اجرای طرح بازآفرینی شهری هرچه سریعتر به دبیرخانه ستاد بازآفرینی پایدار محدوده‌ها و محله‌های هدف شهری اعلام کنند.
   معاون عمرانی استاندار خراسان رضوی ادامه داد: دستگاه‌ها براساس دستور رییس جمهوری باید زمین‌های بلااستفاده در اختیار را که در محدود و نزدیکی این بافت‌ها قرار دارد برای اجرای طرح در اختیار گذارند.
   فرماندار مشهد نیز در این جلسه اظهار کرد: برنامه اقدام مشترک در ۸ پهنه شامل ۶۶ محله و ۶ محور اجرا می‌شود که یک میلیون و ۴۵۰ هزار نفر از جمعیت مشهد را شامل می‌شود.
   احمد علی موهبتی افزود: برنامه‌های اقدام مشترک سبزوار نیز بررسی و اعلام شده که این برنامه‌ها در ۷ سکونتگاه غیررسمی و ۳ روستای الحاقی اجرایی می‌شود و 15.5 درصد از مساحت و ۲۹ هزار نفر از جمعیت شهر را در بر می‌گیرد.

   تعداد بازدید: 274
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 1
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .