•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 179
   کد: 158610
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۶/۲۲
   شهردار مشهد مقدس در نشست صمیمی با اعضای مشهدی تیم ملی پارا المپیک اعزامی به بازی‌های آسیایی؛

   5 مجموعه ورزشی شهرداری را برای استفاده جانبازان و معلولان مناسب‌سازی می‌کنیم/ مناسب‌سازی مجموعه آبی مجهز در حال ساخت در پنجتن برای جانبازان و معلولان

   بر این اساس آمادگی داریم 5 مجموعه و سالن ورزشی متعلق به شهرداری مشهد را با همکاری هیئت ورزش جانبازان و معلولان مناسب‌سازی کنیم تا جانبازان و معلولان نیز در کنار سایر شهروندان بتوانند از این فضاهای ورزشی استفاده کنند.
   5 مجموعه ورزشی شهرداری را برای استفاده جانبازان و معلولان مناسب‌سازی می‌کنیم/ مناسب‌سازی مجموعه آبی مجهز در حال ساخت در پنجتن برای جانبازان و معلولان

   شهردار مشهد مقدس در نشست صمیمی با اعضای مشهدی تیم ملی پارا المپیک اعزامی به بازی‌های آسیایی و در پاسخ به درخواست آنها برای استفاده از مجموعه‌های ورزشی شهرداری مشهد با تاکید بر اینکه از ابتدای شروع به کارم اعلام کردم که مجموعه‌ها و سالن‌های ورزشی شهرداری مشهد برای استفاده معلولان و جانبازان ساماندهی شود، گفت: اکنون نیز آمادگی داریم 5 مجموعه ورزشی شهرداری را برای استفاده آنها مناسب‌سازی کنیم.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد مقدس، تقی زاده خامسی، ظهر امروز در نشست صمیمی با 21 تن از ورزشکاران مشهدی تیم ملی پارا المپیک ایران، اعزامی به بازی‌های آسیایی افزود: اینکه بخواهیم مجموعه‌ای کامل ویژه جانبازان و معلولان احداث کنیم با شرایط موجود سال‌ها زمان می‌خواهد، لذا بهتر است به دنبال مناسب‌سازی فضاهای ورزشی موجود باشیم.
   وی ادامه داد: بر این اساس آمادگی داریم 5 مجموعه و سالن ورزشی متعلق به شهرداری مشهد را با همکاری هیئت ورزش جانبازان و معلولان مناسب‌سازی کنیم تا جانبازان و معلولان نیز در کنار سایر شهروندان بتوانند از این فضاهای ورزشی استفاده کنند.
   وی به مجموعه آبی در حال احداث شهرداری مشهد در منطقه کم برخوردار پنجتن اشاره و اظهار کرد: همچنین آمادگی داریم که این مجموعه آبی مجهز را نیز با همکاری هیئت ورزشی جانبازان و معلولان برای استفاده جانبازان و معلولان مناسب‌سازی کنیم.
   تقی‌زاده خامسی در پاسخ به درخواست دیگر ورزشکاران پارا المپیک کشورمان برای کمک شهرداری مشهد در رفع مشکلات موجود ساخت خوابگاه، برای استفاده ورزشکاران معلول با سازمان نظام مهندسی ساختمان گفت: با مذاکره با نظام مهندسی ساختمان مشکل موجود در احداث خوابگاه جانبازان و معلولان را برطرف خواهیم کرد.
   مجید خبیری
    

   تعداد بازدید: 179
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .