•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 197
   کد: 159143
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۷/۰۲
   مشاور شهردار مشهد در امور معلولان خبر داد:

   آمادگی شهرداری مشهد برای حمایت از کودکان و جوانان کم‌توان ذهنی

   با حمایت سمن‌ها و مراکز توانبخشی افراد کم‌توان ذهنی می‌توان با توجه به میزان و شدت معلولیت علاوه بر اشتغال بکار و ارتقاء سطح زندگی خانوادگی، تعامل و مشارکت آنان را در زمینه‌های اجتماعی و اقتصادی فراهم ساخت.
   آمادگی شهرداری مشهد برای حمایت از کودکان و جوانان کم‌توان ذهنی

   مشاور شهردار مشهد در امور معلولان از آمادگی شهرداری مشهد برای حمایت از کودکان و جوانان کم‌توان ذهنی خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، فرشته تنهایی در بازدید از انجمن حامیان کودکان و جوانان کم توان ذهنی مشهد گفت: شهرداری مشهد آمادگی لازم برای حمایت از این افراد به منظور استفاده برابر از فرصت‌های زندگی خصوصا فرصتهای اشتغال دارد.
   وی افزود: تاکنون شهرداری مشهد در غرفه‌های مناسبتی میزبان این انجمن برای معرفی توانمندی‌های حرفه‌ایی این گروه از دختران و پسران کم توان ذهنی بوده است.
   مشاور شهردار مشهد در امور معلولان گفت: با حمایت سمن‌ها و مراکز توانبخشی افراد کم‌توان ذهنی می‌توان با توجه به میزان و شدت معلولیت علاوه بر اشتغال بکار و ارتقاء سطح زندگی خانوادگی، تعامل و مشارکت آنان را در زمینه‌های اجتماعی و اقتصادی فراهم ساخت.
   تنهایی با بیان اینکه توانمندی‌های حرفه‌ایی این گروه از افراد را نباید نادیده گرفت، ادامه داد: در همین راستا شهرداری مشهد برای سفارش و آماده‌سازی و دوخت پرده و پرچم‌های مناسبتی مورد نیاز شهرداری و دیگر تولیدات کارگاه تولیدی از ظرفیت‌های انجمن حامیان افراد کم توان ذهنی استفاده خواهد کرد.
   گفتنی است انجمن حامیان کودکان و جوانان کم توان ذهنی مشهد در راستای توانبخشی اجتماعی و حرفه‌ایی دختران و پسران کم توان ذهنی فعالیت می‌نماید که علاه بر توانبخشی حرفه‌ای، آموزش و اشتغال افراد کم توان ذهنی که از هنرستان افراد کم‌توان ذهنی دیپلم حرفه‌ای دریافت کرده‌اند نیز در این انجمن پیگیری می‌شود.
    

   تعداد بازدید: 197
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .