•  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 181
   کد: 159987
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۷/۱۵
   رییس شورای شهر مشهد در بازدید از آخرین روز برگزاری نهمین نمایشگاه حمل و نقل و ترافیک:

   حمایت مدیریت شهری مشهد از طرح‌های خلاقانه در حوزه حمل و نقل و ترافیک/ برگزاری نهمین نمایشگاه حمل و نقل و ترافیک در شرایط موجود اقتصادی کار بزرگی است

   قطعا ما باید از این فرصت‌ها و ظرفیت‌ها استفاده کنیم که یقینا تجربه برگزاری این نمایشگاه به بهتر برگزار شدن دوره‌های بعدی آن کمک شایانی خواهد نمود.
   حمایت مدیریت شهری مشهد از طرح‌های خلاقانه در حوزه حمل و نقل و ترافیک/ برگزاری نهمین نمایشگاه حمل و نقل و ترافیک در شرایط موجود اقتصادی کار بزرگی است

   رییس شورای شهر مشهد گفت: مدیریت شهری مشهد از همه طرح‌های خلاقانه در حوزه‌های مختلف از جمله حمل و نقل و ترافیک حمایت می‌کنیم.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مشهد، محمدرضا حیدری در بازدید از نهمین نمایشگاه حمل و نقل و ترفیک در آخرین شب از برگزاری این نمایشگاه اظهار داشت: از مجریان و همه عوامل و دست‌اندکاران برگزاری این نمایشگاه و همچنین شرکت‌های بخش خصوصی که در این نمایشگاه غرفه داشته و به ارائه دستاوردهای خود پرداخته بودند و همچنین کسانی که از این نمایشگاه بازدید کردند تشکر می‌کنم.
   وی در مورد ارزیابی خود از این نمایشگاه نیز عنوان کرد: باید برای ارزیابی این نمایشگاه، شرایط حال حاضر را نیز در نظر گرفته و به تناسب آن ارزیابی نماییم. در این شرایط اقتصادی موجود کشور، همین ‌که این نمایشگاه برگزار می‌شود و همت معاونت حمل و نقل و ترافیک و سازمان‌ها و شرکت‌های زیر مجموعه و همچنین بخش خصوصی همکار با این معاونت، به ثمر می‌نشیند خود کار بزرگی بوده و جای قدردانی دارد.
   حیدری اذعان داشت: قطعا ما باید از این فرصت‌ها و ظرفیت‌ها استفاده کنیم که یقینا تجربه برگزاری این نمایشگاه به بهتر برگزار شدن دوره‌های بعدی آن کمک شایانی خواهد نمود.
   وی ادامه داد: حضور با انگیزه بخش خصوصی و شرکت‌های ارائه دهنده خدمات حمل و نقل و ترافیکی در نهمین نمایشگاه این حوزه، برای معرفی تکنولوژی‌ها و دستاوردهایشان بسیار غنیمت بوده و ما را در برگزار نمودن بهتر نمایشگاه در سال‌های بعد ترغیب و تشویق خواهد نمود.
   رییس شورای شهر مشهد خاطرنشان ساخت: مهمانانی که برای بازدید از این نمایشگاه به مشهد آمدند از جمله روسا و اعضای شوراهای شهرهای کشور، در مجموع از نحوه برگزاری این نمایشگاه و تجربیاتی که از سوی مدیریت شهری مشهد در اختیار آنها قرار گرفت احساس رضایت داشتند.
   حیدری ابراز کرد: ما در حوزه حمل و نقل و ترافیک، در موضوع فرهنگسازی و اجرایی به دنبال ارتقاء‌بهره‌وری این خدمات در حال ارائه به مردم هستیم که در این راه یقینا از طرح‌ها و ایده‌های خلاقانه که بهره‌وری را افزایش و هزینه‌های مدیریت شهری را کاهش دهد، استقبال می‌کنیم و نقش حمایتی خود را از این مهم خواهیم داشت.
    

   تعداد بازدید: 181
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .