•  
   منبع خبر : 1009
   تعداد بازدید: 343
   کد: 160218
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۷/۱۸
   معاون تربیت بدنی و سلامت سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد:

   مدیریت شهری مشهد برنامه‌ای برای تیم‌داری ندارد / دغدغه اصلی شهرداری حمایت از ورزش همگانی و محلات است

   با حمایت از تیم‌های محلات، به شناسایی و بروز و ظهور استعدادهای موجود در نقاط مختلف شهر کمک می‌‌کنیم و یقین داریم همین استعدادها در آینده برای شهر مشهد افتخار آفرین خواهند بود.
   مدیریت شهری مشهد برنامه‌ای برای تیم‌داری ندارد / دغدغه اصلی شهرداری حمایت از ورزش همگانی و محلات است

   معاون تربیت بدنی و سلامت سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد گفت: مدیریت شهری مشهد هیچ تصمیمی برای تیم‌داری و خریداری کردن امتیاز تیم ورزشی ندارد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، حسن نوری با بیان این مطلب اظهار داشت: با توجه به سیاست‌های شورای شهر و تاکیدات شهردار مشهد، تمام توان خود را بر روی حمایت از ورزش همگانی و محلات شهر گذاشته‌ایم و در کنار آن نیز توجه ویژه‌ای به حوزه ورزش و سلامت کارکنان شهرداری می‌شود.
   وی ادامه داد: نه شهرداری مشهد در حوزه تیم‌داری و خرید امتیاز تیم‌های ورزشی برنامه‌ای دارد و نه شورای شهر، شهرداری را ملزم به این کار کرده است فقط بر حسب دستور شهردار مشهد در برخی مقاطع برای کمک به برون رفت تیم‌های ورزشی شهر، کمک‌هایی به آنها صورت گرفته و یا پاداش‌هایی در ازای کسب موفقیت، به آنها اهدا شده است.
   نوری افزود: برنامه ما در معاونت تربیت‌بدنی و سلامت شهرداری، تیم‌داری حرفه‌ای نیست زیرا همه شهرهایی که به این حوزه ورود کرده‌اند اذعان دارند هزینه کرد سنگین بودجه در حوزه ورزش قهرمانی و تیم‌داری، باعث غفلت آنها از پرداختن به ورزش همگانی شده است.
   وی با اشاره به اینکه شهر مشهد دارای استعدادهای خوبی در رشته‌های مختلف ورزشی در سطح محلات است، عنوان کرد: با حمایت از تیم‌های محلات، به شناسایی و بروز و ظهور استعدادهای موجود در نقاط مختلف شهر کمک می‌‌کنیم و یقین داریم همین استعدادها در آینده برای شهر مشهد افتخار آفرین خواهند بود.
   معاون تربیت بدنی و سلامت شهرداری مشهد با اشاره به ادعای برخی رسانه‌ها در مورد اینکه فلان تیم، متعلق به شهرداری مشهد بوده و شهرداری وارد تیم‌داری شده است، تاکید کرد: این موضوع صحیح نبوده و برای این رسانه‌ها سوء برداشت پیش آمده است. کمک‌های ما به صورت مقطعی به برخی تیم‌ها به منزله ورودمان به موضوع تیم‌داری و یا تملک یک تیم نبوده است و این اقدامات صرفا در جهت رفع مشکلات و تشویق ورزشکاران و همچنین ایجاد انگیزه برای ورود سایر دستگاه‌ها و بخش خصوصی به حمایت از تیم‌های ورزشی شهرمان بوده است.
   احمد پورمفردی
    

   تعداد بازدید: 343
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   امتیاز کسب شده در ارزیابی:
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .