•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 152
   کد: 160247
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۷/۱۸

   کاشت بیش از 88 هزار بوته گل فصلی پاییزه در منطقه 4

   بنفشه، همیشه بهار ، داوودی، مینا چمنی و ... از بوته گل‌هایی است که در میدان امت، تقاطع غیرهمسطح فجر، بولوار شهید مفتح و ... کاشته می‌شود.
   کاشت بیش از 88 هزار بوته گل فصلی پاییزه در منطقه 4

   شهردار منطقه 4 مشهد از کاشت بیش از 88 هزار بوته گل فصلی همزمان با آغاز فصل پاییز در این منطقه خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، غلامرضا غلامی گفت: زیباسازی بصری و افزایش طراوت در فضای بصری و ارتقاء روحیه نشاط و شادابی در میان شهروندان از اهداف کاشت گل‌های فصلی و دائمی در سطح منطقه است.
   وی تصریح کرد: به مانند سال‌های گذشته، کاشت گل‌های متنوع پاییزی در معابر، بوستان‌ها و میادین شهرداری این منطقه طی پاییز سال جاری در دستور کار قرار گرفته است.
   شهردار منطقه 4 مشهد خاطرنشان کرد: 88 هزار و 500 بوته گل به شکل فرش گل، کاشت قطعات به صورت تکه‌کاری، ترکیب با چمن و سایر روش‌ها کاشته می‌شود و اغلب گل‌ها نیز تا فصل زمستان ماندگار خواهند بود.
   غلامی اظهار کرد: بنفشه، همیشه بهار ، داوودی، مینا چمنی و ... از بوته گل‌هایی است که در میدان امت، تقاطع غیرهمسطح فجر، بولوار شهید مفتح و ... کاشته می‌شود.
   گفتی است از ابتدای سال جاری نیز 159 هزار گل فصلی و دائمی در معابر، آیلندها، میادین و بوستان‌های سطح منطقه کاشته شده است.
    

   تعداد بازدید: 152
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .