•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 187
   کد: 160301
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۷/۱۹
   سرپرست مدیریت ساماندهی و مهندسی بحران شهرداری مشهد خبر داد:

   برگزاری اردوی عملیاتی فعالان در ستاد بحران‌های مناطق و سازمان‌های شهرداری مشهد/ برگزاری ششمین جایزه بین‌المللی مدیریت بحران

   با شکل‌گیری این ستاد خوشبختانه اهمیت موضوع بحران در شهر مشهد افزایش پیدا کرد؛ در این راستا فردا اولین اردوی عملیاتی ستاد بحران مناطق و سازمان‌های شهرداری مشهد با حضور بیش از 175 نفر برگزار خواهد شد.
   برگزاری اردوی عملیاتی فعالان در ستاد بحران‌های مناطق و سازمان‌های شهرداری مشهد/ برگزاری ششمین جایزه بین‌المللی مدیریت بحران

   سرپرست مدیریت ساماندهی و مهندسی بحران شهرداری مشهد از برگزاری اردوی عملیاتی فعالان در ستاد بحران‌های مناطق و سازمان‌های شهرداری مشهد خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، امیر عزیزی در برنامه زنده رادیویی"شهرما" با اشاره به راه‌اندازی ستاد بحران در مناطق و سازمان‌های شهرداری مشهد بیان کرد: خوشبختانه برای اولین بار در کشور، شهرداری مشهد ستاد بحران در مناطق و سازمان‌های شهرداری مشهد را راه‌اندازی کرد.
   وی افزود: در این ستاد بحران یک نفر به عنوان نماینده تام‌الاختیار شهردار منطقه و مدیرعامل سازمان به عنوان کارشناس فعال در حوزه بحران فعال شده است.
   سرپرست مدیریت ساماندهی و مهندسی بحران شهرداری مشهد عنوان کرد: تا قبل از راه‌اندازی این ستاد، حوزه بحران تنها یک محجموعه ستادی بود و موضوع بحران در سطح مناطق و سازمان‌های شهرداری مشهد بسیار کمرنگ بود.
   عزیزی تصریح کرد: با شکل‌گیری این ستاد خوشبختانه اهمیت موضوع بحران در شهر مشهد افزایش پیدا کرد؛ در این راستا فردا اولین اردوی عملیاتی ستاد بحران مناطق و سازمان‌های شهرداری مشهد با حضور بیش از 175 نفر برگزار خواهد شد.
   وی ادامه داد: امیدواریم با تشکیل این ستاد‌ها در حوزه زیرساخت‌های مدیریت بحران و آموزش اقدامات شاخصی انجام شود و آمادگی سازمان‌ها و مناطق شهرداری مشهد در زمان بحران افزایش پیدا کند.
   برگزاری ششمین جایزه بین‌المللی مدیریت بحران
   سرپرست مدیریت ساماندهی و مهندسی بحران شهرداری مشهد تصریح کرد: ششمین جایزه بین‌المللی مدیریت بحران نیمه اول اسفندماه سال جاری برگزار خواهد شد.
   عزیزی گفت: در این برنامه تمام افراد از جمله دانشجویان، اساتید دانشگاه و شهروندانی که ایده مشخص و قابل اجرا در حوزه ایمنی و بحران داشته باشند می‌توانند مشارکت کنند.
   وی ادامه داد: این ایده‌ها داوری و طرح‌های برتر با حمایت مالی شهرداری مشهد اجرایی می‌شود.
   سرپرست مدیریت ساماندهی و مهندسی بحران شهرداری مشهد عنوان کرد: زمان دریافت ایده‌ها از 15 شهریور تا 30 آذرماه مشخص شده است؛ ایده‌های دریافتی دی ماه و بهمن ماه داوری و مراسم پایانی در نیمه اول اسفندماه برگزار خواهد شد.
   عزیزی تصریح کرد: علاقمندان برای شرکت در این برنامه می‌توانند جهت دریافت اطلاعات تکمیلی به نشانی اینترنتی www.mdmd.mashhad.ir مراجعه کنند.
   وی همچنین در خصوص روز جهانی کاهش اثرات بحران‌های طبیعی گفت: 13 اکتبر روز جهانی کاهش اثرات بحران‌های طبیعی است که این روز به منظور آمادگی برای آمادگی در این زمینه نامگذاری شده است.
   فرزانه نثاری
    

   تعداد بازدید: 187
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .