•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 229
   کد: 160324
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۷/۱۹
   مدیرکل راه و شهرسازی خراسان رضوی خبر داد:

   افزایش اعتبار طرح‌های حاشیه شهر مشهد مقدس/ افتتاح پروژه‌های عمرانی و بازآفرینی شهری با حضور وزیر راه وشهرسازی

   11 مورد از این پروژه‌ها در مشهد آماده افتتاح است که با حضور وزیر راه و شهرسازی افتتاح خواهد شد.
   افزایش اعتبار طرح‌های حاشیه شهر مشهد مقدس/ افتتاح پروژه‌های عمرانی و بازآفرینی شهری با حضور وزیر راه وشهرسازی

   مدیرکل راه و شهرسازی خراسان رضوی با اشاره به افزایش 80 میلیارد تومانی اعتبار اختصاص یافته به طرح‌های حاشیه شهر مشهد گفت: تعدادی از پروژه‌های عمرانی و بازآفرینی شهری با حضور وزیر راه و شهرسازی افتتاح شد.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد مقدس و به نقل از اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی، محمدرضا اخوان عبداللهیان افزود: اعتبار طرح‌های حاشیه شهر مشهد از 270 میلیارد تومان به 350 میلیارد تومان افزایش یافته است.
   وی با بیان اینکه اعتبار اختصاص یافته در این حوزه 130 میلیارد تومان است، افزود: 53 مورد از طرح‌های مذکور در حوزه مسکن و شهرسازی شامل برق‌رسانی، اصلاح شبکه فاضلاب و اجرای آن، ایجاد بوستان، سالن ورزشی، پایگاه آتش‌نشانی، مرکز جامع سلامت، مدرسه و ... است که برای مشهد و شهرستان‌ها تعریف شده است.
   اخوان عبداللهیان پیشرفت فیزیکی پروژه‌های مذکور را حدود 70 درصد عنوان کرد و گفت: 11 مورد از این پروژه‌ها در مشهد آماده افتتاح است که با حضور وزیر راه و شهرسازی افتتاح شد.
   وی ادامه داد: در اجرای برخی از این پروژه‌ها مسکن و شهرسازی مستقیما متولی نبوده و نظارت عالیه به عهده دستگاه‌های متولی صورت گرفته است.
    

   تعداد بازدید: 229
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .