•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 433
   کد: 160341
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۷/۱۹
   اداره کل هواشناسی خراسان رضوی با کاهش 15 درجه‌ای دما پیش‌بینی کرد:

   کاهش دمای هوا و وزش باد شدید در مشهد/ دمای هوای مشهد هفته آینده صفر می‌شود

   این سیستم شمالی و سرد بر هوای شهرستان مشهد نیز تاثیر خواهد گذاشت و دمای هوای مشهد را تا حدود صفر درجه کاهش خواهد داد. ضمن اینکه روزهای سه شنبه و چهارشنبه هفته آینده نیز بارش باران در شهر مشهد پیش‌بینی می‌شود.
   کاهش دمای هوا و وزش باد شدید در مشهد/ دمای هوای مشهد هفته آینده صفر می‌شود

   رئیس اداره پیش‌بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی از پیش بینی کاهش دمای هوای استان و مشهد و وزش باد شدید همراه با رعد وبرق با احتمال رگبار پراکنده باران به ویژه در نواحی شمالی استان خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، یحیی قاینی پور گفت: براساس بررسی نقشه‌های هواشناسی از فردا شب روند کاهش دمای هوا در استان آغاز خواهد شد و از اواخر وقت روز جمعه نیز شاهد وزش باد شدید و رگبا رعد و برق به ویژه در نواحی شمالی و کوهستانی استان خواهیم بود.
   وی افزود: روز شنبه و یکشنبه هفته آینده هر چند که شاهد هوایی نسبتا پایدار در اغلب نقاط استان خراسان رضوی و شهرستان مشهد خواهیم بود اما کاهش دمای هوا همچنان ادامه خواهد داشت.
   رئیس اداره پیش‌بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی به ورود سیستم هوای سرد به استان از اواسط هفته آینده اشاره و اظهار کرد: با ورود این سیستم به استان از روز سه شنبه شاهد کاهش 15 درجه‌ای هوا نسبت به امروز خواهیم بود که در نواحی سردسیر و کوهستانی دمای هوا به زیر صفر کاهش پیدا خواهد کرد .
   قاینی‌پور تصریح کرد: ورود این سیستم سرد به استان از روز سه‌شنبه، بارش‌هایی را به دنبال خواهد داشت که در مناطق سردسیرو کوهستانی استان به شکل برف وباران است .
   رییس اداره پیش‌بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: این سیستم شمالی و سرد بر هوای شهرستان مشهد نیز تاثیر خواهد گذاشت و دمای هوای مشهد را تا حدود صفر درجه کاهش خواهد داد. ضمن اینکه روزهای سه شنبه و چهارشنبه هفته آینده نیز بارش باران در شهر مشهد پیش‌بینی می‌شود.
   وی گفت: آسمان امروز پنجشنبه شهرستان مشهد، صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش باد پیش‌بینی می‌شود.
   قائنی‌پور اضافه کرد: دمای هوای امروز مشهد در گرمترین زمان 22 درجه سانتیگراد است که در سردترین زمان به 7 درجه سانتیگراد کاه پیدا خواهد کرد.
   گفتنی است همچنین آسمان فردا جمعه شهرستان مشهد، صاف تا قسمتی ابری گاهی وزش باد به تدریج افزایش ابر در اواخر وقت احتمال رگبار پراکنده پیش‌بینی می شود؛ دمای هوای مشهد در روز جمعه در گرمترین زمان 24 درجه سانتیگراد که در سردترین زمان به 5 درجه سانتیگراد کاهش پیدا خواهد کرد.
   مجید خبیری
    

   تعداد بازدید: 433
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .