•  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 325
   کد: 160354
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۷/۱۹
   رئیس شورای شهر مشهد در حاشیه بازدید از پروژه گردشگری طرق و تصفیه خانه سیدی؛

   پروژه 600 میلیارد تومانی طرق با مشارکت بخش خصوصی با قدرت درحال اجراست/ سیاستمان در دوره پنجم شورای شهر جلب اعتماد سرمایه گذاران است

   برخلاف شایعات مطرح شده، لوایح مربوط به پروژه طرق در صحن علنی شورای شهر بررسی و قراردادهای مرتبط با آن نیز به صورت کاملا شفاف منعقد شده است.
   پروژه 600 میلیارد تومانی طرق با مشارکت بخش خصوصی با قدرت درحال اجراست/ سیاستمان در دوره پنجم شورای شهر جلب اعتماد سرمایه گذاران است

   رئیس شورای شهر مشهد در حاشیه بازدید از پروژه گردشگری طرق و تصفیه خانه سیدی که با مشارکت بخش خصوصی در حال اجرا است، گفت: پروژه گردشگری طرق که با سرمایه گذاری 600 میلیارد تومانی بخش خصوصی و مشارکت شهرداری مشهد با قدرت در حال اجرا است.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد مقدس، محمدرضا حیدری امروز عصر در حاشیه این بازدید که با حضور وزیر راه و شهرسازی، استاندار خراسان رضوی و شهردار مشهد مقدس انجام شد، افزود: در دوره گذشته مدیریت شهری سرمایه گذاران تنها گذاشته می شدند و شهرداری به برخی از تعهداتش عمل نمی کرد لذا سیاستمان در دوره پنجم شورای شهر جلب اعتماد سرمایه گذاران در شهر مشهد در راستای توسعه این کلانشهر است.
   وی اضافه کرد: برخلاف شایعات مطرح شده، لوایح مربوط به پروژه طرق در صحن علنی شورای شهر بررسی و قراردادهای مرتبط با آن نیز به صورت کاملا شفاف منعقد شده است.
   وی ادامه داد: پروژه گردشگری طرق که با سرمایه گذاری 600 میلیارد تومان بخش خصوصی و مشارکت شهرداری مشهد در حال اجراست مصوبه کمیسیون ماده پنج را نیز دریافت کرده است.
   مجید خبیری 

   تعداد بازدید: 325
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .