•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 454
   کد: 160801
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۷/۲۶
   صبح امروز صورت گرفت؛

   بازدید شهرداران مناطق شهر مشهد از منطقه نمونه ملی و گردشگری هفت حوض

   شهرداران مناطق، هفت حوض را ظرفیت بسیار مساعد و مناسبی به جهت گذران اوقات فراغت شهروندان، زائران و گردشگران دانسته و به لزوم انجام سرمایه‌گذاری متناسب با حفظ محیط زیست بومی و تیپولوژی منطقه تاکید داشتند.
   بازدید شهرداران مناطق شهر مشهد از منطقه نمونه ملی و گردشگری هفت حوض

   صبح امروز شهرداران مناطق شهر مشهد از منطقه نمونه ملی و گردشگری هفت حوض بازدید کردند.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، در حاشیه این بازدید رشید صحابی، مدیرعامل شرکت گردشگری توسعه و عمران هفت حوض ضمن بیان پیشرفت‌ها و زیرساخت‌های عمرانی پروژه در خصوص جذب بسته‌های مختلف سرمایه‌گذاری در منطقه که متناسب و مطابق با محیط زیست بومی و پوشش گیاهی بکر هفت حوض می‌باشد، توضیحاتی را ارایه و سپس به معرفی برخی از سرمایه‌گذاری ها از جمله ( سافاری پارک یا باغ وحش طبیعی، دهکده گردشگری و سلامت، باغ گیاهان دارویی، امکانات تفریحی و ورزشی، و غیره ) در آینده ای نزدیک اشاره کرد.
   گفتنی است شهرداران مناطق، هفت حوض را ظرفیت بسیار مساعد و مناسبی به جهت گذران اوقات فراغت شهروندان، زائران و گردشگران دانسته و به لزوم انجام سرمایه‌گذاری متناسب با حفظ محیط زیست بومی و تیپولوژی منطقه تاکید داشتند.
    

   تعداد بازدید: 454
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .