•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 389
   کد: 161525
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۸/۰۹
   نایب رییس شورای اسلامی شهر مشهد:

   مدیریت شهری با تمام توان به زائران امام رضا (ع) خدمت‌رسانی می‌کند

   مشهدی‌ها از دوران قدیم به مهمان‌نوازی از زائران ضامن آهو شهره بوده‌اند و این امید هست که در ایام پایانی دهه صفر خودشان این فضا را مدیریت کنند.
   مدیریت شهری با تمام توان به زائران امام رضا (ع) خدمت‌رسانی می‌کند

   نایب رییس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: شهرداری مشهد با تمام توانش در دهه پایانی صفر به زائران امام رضا (ع ) خدمت‌رسانی خواهد کرد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، حمیدرضا موحدی زاده با بیان اینکه مردم مشهد در این سالها نشان دادند که میزبان خوبی برای عاشقان امام مهربانی‌ها بوده‌اند، اظهار کرد: فرهنگ «مهمان داریم» اگر به نحو احسن به مردم مشهد معرفی شود و سازماندهی منسجمی از طریق دستگاه‌های دولتی در ایام شهادت امام رضا(ع) شکل بگیرد ما با یک میزبانی عالی الگو شهرهای مذهبی دنیا خواهیم شد.
   وی تاکید کرد: مشهدی‌ها از دوران قدیم به مهمان‌نوازی از زائران ضامن آهو شهره بوده‌اند و این امید هست که در ایام پایانی دهه صفر خودشان این فضا را مدیریت کنند.
   عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر مشهد تصریح کرد: امکاناتی که شهرداری در حوزه‌های اقامتی، سالن‌های ورزشی، بوستان‌ها و زائرسراهای ارزان قیمت دارد برای میزبانی از زائرین آماده ارائه خدمات شده است
   وی با بیان اینکه معاونت خدمات شهری شهرداری در این ایام وظیفه بزرگی خواهد داشت، گفت: باید نظارت‌های دقیقی برای رضایتمندی زائران داشته باشیم.
   عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر مشهد در رابطه با کمپین شهروند میهمان‌نواز گفت: شهرداری مشهد طی اقدامی کمپینی را تحت عنوان شهروند میهمان‌نواز راه‌اندازی کرده است که به بحث اصلی خدمات‌رسانی به زائران حضرت رضا(ع) می‌پردازد.
   موحدی‌زاده با بیان اینکه شهرداری و شورای شهر مشهد خودش را خادم زائران امام مهربانی‌ها می‌داند، تاکید کرد: به واسطه این روزهای عزیز مسئولان و مردم با هم مهربان‌تر رفتار می‌کنند که این مهربانی‌ها می‌تواند یک الگوی برای عبور از سختی‌های اقتصادی کشور شود.
    

   تعداد بازدید: 389
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .