•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 324
   کد: 161527
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۸/۰۹
   همزمان با دهه پایانی ماه صفر صورت می‌گیرد:

   پارکینگ‌های پایانه‌های مسافربری مشهد آماده استقرار ناوگان بین‌شهری

   با توجه به وضعیت ترافیکی خاص در این ایام در شهر مشهد و عدم امکان تردد به هسته مرکزی و حرم مطهر رضوی با وسایل نقلیه عمومی جاده‌ای اعم از اتوبوس، مینی‌بوس و سواری کرایه‌ها، لذا طبق هماهنگی صورت گرفته پارکینگ‌های پایانه‌های سه‌گانه شهر مقدس مشهد آماده استقرار ناوگان اعزامی هستند.
   پارکینگ‌های پایانه‌های مسافربری مشهد آماده استقرار ناوگان بین‌شهری

   مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد گفت: 3 پارکینگ پایانه‌های مسافربری شهر مشهد با ظرفیت 1400 خودرو آماده خدمات‌رسانی برای استقرار ناوگان اعزامی است.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، محسن شریعتی با اشاره به حضور گسترده اتوبوس‌های بین‌شهری در دهه پایانی ماه صفر در شهر مشهد اظهار کرد: ایام پایانی ماه صفر، مشهد مقدس به‌ عنوان دومین کلان‌شهر مذهبی جهان اسلام، شاهد حضور خیل عظیمی از زائران و مسافران است که جهت عرض ارادت با ساحت مقدس هشتمین امام معصوم حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) به این شهر سفر می‌کنند.
   وی افزود: با توجه به وضعیت ترافیکی خاص در این ایام در شهر مشهد و عدم امکان تردد به هسته مرکزی و حرم مطهر رضوی با وسایل نقلیه عمومی جاده‌ای اعم از اتوبوس، مینی‌بوس و سواری کرایه‌ها، لذا طبق هماهنگی صورت گرفته پارکینگ‌های پایانه‌های سه‌گانه شهر مقدس مشهد آماده استقرار ناوگان اعزامی هستند.
   شریعتی بیان کرد: پایانه مسافربری امام رضا (ع) به ‌عنوان بزرگترین پایانه کشور در این ایام، روزهای پر رفت و آمدی خواهد داشت و بر همین اساس پارکینگ این مجموعه با ظرفیت هزار جای پارک، آماده خدمات‌رسانی به ناوگان بین‌شهری است.
   مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد گفت: پارکینگ پایانه مسافربری معراج واقع در میدان معراج با فضای پارک 200 خودرو و همچنین پارکینگ پایانه راه ابریشم در ابتدای شهرک رجایی با فضای پارک 200 خودرو برای ارائه خدمت به ناوگان بین‌شهری آماده ‌شده‌اند.
   شریعتی تصریح کرد: درخواست ما از زائران این است که با برنامه‌ریزی قبلی نسبت به خروج خود از شهر مشهد اقدام کنند تا در روزهای پایانی ماه صفر با مشکل مواجه نشوند.
    

   تعداد بازدید: 324
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .