•  
   منبع خبر : 1006
   تعداد بازدید: 299
   کد: 161640
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۸/۱۰
   سرپرست مدیریت ساماندهی و مهندسی بحران شهرداری مشهد خبر داد:

   آماده باش 14 سوله بحران برای خدمات‌دهی در مواقع اضطرار به زائران در روزهای پایانی ماه صفر

   شورای هماهنگی مدیریت بحران شهر مشهد متشکل از کلیه دستگاه‌های خدمت‌رسان و امداد و نجات و نمایندگانی از مناطق 13 گانه این شهر در 16 و 17 آبان ماه مصادف با شهادت امام رضا (ع) و رحلت حضرت رسول اکرم (ص) در مرکز فرماندهی مدیریت بحران حضور خواهند داشت.
   آماده باش 14 سوله بحران برای خدمات‌دهی در مواقع اضطرار به زائران در روزهای پایانی ماه صفر

   سرپرست مدیریت ساماندهی و مهندسی بحران شهرداری مشهد از آماده باش 14 سوله بحران برای خدمات‌دهی در مواقع اضطرار به زائران در دهه آخر صفر خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، امیر عزیزی در حاشیه مراسم اختتامیه دوام ثامن و برگزاری کارگاه‌های آموزشی ویژه گروه‌های دوام ثامن برای خدمات‌رسانی به زائران در روزهای پایانی دهه صفر که در تالار قدیم شورای شهر برگزار شد، گفت: 14 سوله بحران در شهر مشهد به صورت آماده باش برای ارائه خدمات به زائران است که 6 سوله در مسیر زائران پیاده به صورت ویژه و با امکانات حداقلی آماده ارائه خدمات و اسکان آنان می‌باشد و مابقی نیز در صورت نیاز فعال خواهند شد.
   وی بیان کرد: همچنین شورای هماهنگی مدیریت بحران شهر مشهد متشکل از کلیه دستگاه‌های خدمت‌رسان و امداد و نجات و نمایندگانی از مناطق 13 گانه این شهر در 16 و 17 آبان ماه مصادف با شهادت امام رضا (ع) و رحلت حضرت رسول اکرم (ص) در مرکز فرماندهی مدیریت بحران حضور خواهند داشت.
   عزیزی ادامه داد: ستادهای مدیریت بحران مناطق 13 گانه مشهد نیز در تاریخ 15 الی 18 آبان ماه به صورت آماده‌باش در مسیرهای زائران پیاده مستقر خواهند بود که در این راستا جلسه توجیهی با حضور شهرداران مناطق و ستاد بحران در روز شنبه 12 آبان در مرکز فرماندهی ستاد بحران شهر مشهد برگزار خواهد شد.
   وی اظهار کرد: همچنین کارگاه‌هایی آموزشی نیز تحت عناوین مدیریت تجمعات در بحران، کمک‌های اولیه، آتش نشانی و ماساژ با همکاری جمعیت خدمتگذار امام رضا (ع)، در روزهای شنبه - یکشنبه و چهارشنبه -پنجشنبه این هفته با حضور 100 نفر از اعضای گروه‌های دوام ثامن برای خدمات‌دهی هرچه بهتر به زائران امام رضا (ع) برگزار گردید.
   زهرا غلامی

   تعداد بازدید: 299
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .