•  
   منبع خبر : 1006
   تعداد بازدید: 131
   کد: 161882
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۸/۱۵
   همزمان با دهه پایانی ماه صفر صورت می‌گیرد؛

   صدور مجوز برپایی بیش از 5 ایستگاه صلواتی در منطقه یک مشهد

   مشارکت با تشکل‌ها و سمن‌های فعال سطح منطقه به منظور برپایی ایستگاه‌های صلواتی و مراکز اسکان در مساجد و سطح محلات، پشتیبانی از دیگر مناطق در زمینه‌های تامین اقلام دارویی، اعزام پزشک و... از جمله اقدامات همزمان با این ایام است.
   صدور مجوز برپایی بیش از 5 ایستگاه صلواتی در منطقه یک مشهد

   شهردار منطقه یک مشهد از صدور مجوز برای بیش از 5 ایستگاه صلواتی در سطح منطقه همزمان با اغاز دهه پایانی ماه صفر خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، جواد اصغری با اعلام این خبر اظهار کرد: شور، اشتیاق و عشق به خاندان عصمت و طهارت (ع) در دل و جان تک تک مردم و خصوصا زائران و مجاوران حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) ریشه دوانده است و بر همین اساس نیز هر یک از شهروندان مایلند تا به هر نحوی ارادت خالصانه خود را به ساحت این خاندان ابراز کنند.
   وی با اشاره به برپایی 5 ایستگاه صلواتی همزمان با این ایام، تصریح کرد: همچنین به منظور هویت‌بخشی به سیمای بصری شهر سطح منطقه با برافراشته شدن بیش از هزار پرده مشکی، بیرق و... در معابر، میادین و بوستان‌های سطح منطقه سیاه‌پوش گردید.
   شهردار منطقه یک مشهد به دیگر اقدامات در سطح این منطقه همزمان با دهه پایانی ماه صفر اشاره و بیان کرد: مشارکت با تشکل‌ها و سمن‌های فعال سطح منطقه به منظور برپایی ایستگاه‌های صلواتی و مراکز اسکان در مساجد و سطح محلات، پشتیبانی از دیگر مناطق در زمینه‌های تامین اقلام دارویی، اعزام پزشک و... از جمله اقدامات همزمان با این ایام است.
   اصغری جمع آوری کمک‌های مردمی شهروندان در مراکز و مساجد اعلام شده به منظور خدمتگزاری بهتر به زائرین امام مهربانی را بخشی دیگر از اقدامات این منطقه همزمان با دهه پایانی ماه صفر اعلام کرد.
    

   تعداد بازدید: 131
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .