•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 233
   کد: 161904
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۸/۱۵
   معاون شهردار و رئیس سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد؛

   هیئت‌ها و گروه‌های اجتماعی، بازوهایی برای پیشبرد اهداف اجتماعی هستند

   مشهد با توجه به گستردگی و جمعیت بیش از 3 میلیون نفری نیازهای فراوانی دارد که مسئولان به تنهایی نمی‌توانند آنها را به سرانجام برسانند که در این زمینه مردم از جمله هیئت‌ها نیز می‌توانند به نوبه خود کمک کنند.
   هیئت‌ها و گروه‌های اجتماعی، بازوهایی برای پیشبرد اهداف اجتماعی هستند

   معاون شهردار و رئیس سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد گفت: هیئت‌های مذهبی و گروه‌های اجتماعی می‌توانند بازوهایی برای پیشبرد اهداف فرهنگی و اجتماعی باشند.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد مقدس، هادی بختیاری، در نشست هم اندیشی با مدیران هیئت‌های مذهبی مشهد که با حضور رئیس و تعدادی از اعضای شورای شهر مشهد برگزار شد، افزود: نگاه ما در دوره جدید مدیریت شهری به هیئت‌های مذهبی وگروه‌های اجتماعی به عنوان منتفذین در جامعه نگاهی اصیل است.
   وی اضافه کرد: هیئت‌های مذهبی و گروه‌های اجتماعی با توجه به نفوذی که در جامعه دارند می‌توانند بازوهایی برای پیشبرد اهداف اجتماعی و فرهنگی در جامعه باشند.
   وی تصرح کرد: مشهد با توجه به گستردگی و جمعیت بیش از 3 میلیون نفری نیازهای فراوانی دارد که مسئولان به تنهایی نمی‌توانند آنها را به سرانجام برسانند که در این زمینه مردم از جمله هیئت‌ها نیز می‌توانند به نوبه خود کمک کنند.
   بختیاری با بیان اینکه قدیمیترین توده‌ها و تشکل‌های مردمی، هیئت‌های مذهبی هستند، اظهارکرد: یکی از قویترین اجتماعات در جهان، کشور و شهر مشهد توسط هیئت‌های مذهبی شکل می‌گیرد و ما این ظرفیت را می‌بینیم و با توجه به اینکه مشهد متبرک به وجود مرقد مطهر حضرت رضا(ع) و شهری مذهبی است به دنبال آن هستیم از ظرفیت هیئت‌های مذهبی استفاده کنیم.
   مجید خبیری

   تعداد بازدید: 233
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .