•  
   منبع خبر : 1006
   تعداد بازدید: 232
   کد: 161916
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۸/۱۵
   رییس کمیسیون اقتصادی شورای شهر مشهد در برنامه زنده تلویزیونی « چهل و هشتم» شبکه یک سیما عنوان کرد؛

   تلاش شهرداری مشهد جهت ساختن خاطره خوب برای زائران دهه آخر صفر

   شهرداری مشهد در تمام این سال‌ها تلاشش بر این بوده که خدمتگذار خوبی برای شهروندان و زائران باشد، در همین راستا با فرهنگ سازی میان شهروندان مشهدی با شعار مهمان داریم مهربان باشید، سعی بر این داشته که در ایام دهه آخر صفر میزبان خوبی برای زائران باشد و خاطره خوبی از شهر و شهروندان مشهدی به جا بماند.
   تلاش شهرداری مشهد برای ساختن خاطره خوب برای زائران دهه آخر صفر

   عضو شورای اسلامی شهر مشهد گفت: زائران سرمایه‌های شهر مشهد هستند و تلاش مدیریت شهری مشهد در میزبانی در خور شایسته آنان است.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، احمد نوروزی در اولین قسمت از برنامه «چهل و هشتم» که در روزهای پایانی دهه آخر صفر و به همت مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری تهیه و هر شب به صورت زنده از عرصه میدان شهدا از شبکه یک سیما پخش می‌شود، بیان کرد: در روزهای پایانی ماه صفر حدود 5 میلیون زائر به شهر مشهد می‌آیند که از این میزان 500 هزار نفر به صورت پیاده از اقصی نقاط دنیا به این شهر هستند.
   وی ادامه داد: شهرداری مشهد در تمام این سال‌ها تلاشش بر این بوده که خدمتگذار خوبی برای شهروندان و زائران باشد، در همین راستا با فرهنگ سازی میان شهروندان مشهدی با شعار مهمان داریم مهربان باشید، سعی بر این داشته که در ایام دهه آخر صفر میزبان خوبی برای زائران باشد و خاطره خوبی از شهر و شهروندان مشهدی به جا بماند.
   نوروزی ابراز کرد: زائران سرمایه‌های شهر مشهد هستند چرا که وجود آنان باعث رونق شهر مشهد خواهد بود.
   به گفته وی، شهرداری جزو خدمت گذاران اصلی و واقعی امام رضا (ع) است و در این ایام برنامه‌های مختلفی برای زائران و شهروندان با عنوان شهروند مهمان نواز، زائران خدمتگذار و ... نیز تدارک دیده است.
   وی ادامه داد: شهرداری همچنین امکان جای پارک برای حدود 3000 خودرو زائران را در سطح شهر تدارک دیده است و خدمات‌رسانی خود را در زمینه سرویس‌های حمل و نقل عمومی توسعه و افزایش داده است.
   زهرا غلامی
    

   تعداد بازدید: 232
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   امتیاز کسب شده در ارزیابی:
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .