•  
   منبع خبر : 1006
   تعداد بازدید: 152
   کد: 161921
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۸/۱۵
   در راستای استقبال از زائرین پیاده رضوی و به همت شهرداری منطقه 6 صورت گرفت؛

   جمع‌آوری بیش از 20 تن زباله و ضایعات از جاده خروجی مشهد تا شهر رضویه

   با اجرای این طرح حدود 300 هزار متر مربع جاده پاکسازی شد و مجموعا ده کیلومتر از مسیر رفت و برگشت تا شهر رضویه با حضور 23 پاکبان، سرکارگر، کارشناس خدمات شهری و ماشین آلات مورد نیاز، مهیای زائران پیاده رضوی گردید.
   جمع‌آوری بیش از 20 تن زباله و ضایعات از جاده خروجی مشهد تا شهر رضویه

   شهردار منطقه 6 مشهد از جمع‌آوری بیش از 20 تن زباله و ضایعات از جاده خروجی مشهد تا شهر رضویه در راستای استقبال از زائرین پیاده رضوی خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، حجت اله حیدری با اعلام این خبر گفت: در راستای استقبال از زائرین پیاده رضوی از سمت جاده سرخس و آماده سازی مسیر برای تسهیل در تردد زائرین، 20 تن زباله و ضایعات به همت پاکبانان و نیروهای خدمات شهری منطقه از خروجی مشهد تا شهر رضویه جمع‌آوری گردید.
   وی یادآور شد: منطقه 6 در یکی از ورودی‌های شهر مشهد قرار گرفته که هر ساله پذیرای جمع کثیری از زائرین پیاده رضوی از سمت جاده سرخس است و امسال نیز شهرداری منطقه تمامی تلاش خود را به کار بسته تا زیارتی به یاد ماندنی برای زائرین رقم بزند.
   شهردار منطقه 6 مشهد تاکید کرد: با اجرای این طرح حدود 300 هزار متر مربع جاده پاکسازی شد و مجموعا ده کیلومتر از مسیر رفت و برگشت تا شهر رضویه با حضور 23 پاکبان، سرکارگر، کارشناس خدمات شهری و ماشین آلات مورد نیاز، مهیای زائران پیاده رضوی گردید.
   حیدری در پایان خاطر نشان کرد: حدود 10 کیلومتر جاده خاکی نیز با گریدر به منظور تسهیل در رفت و آمد زائران پیاده تسطیح شد.
    

   تعداد بازدید: 152
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .