•  
   منبع خبر : 1009
   تعداد بازدید: 177
   کد: 161979
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۸/۱۶
   رکورد در جابه جایی مسافر توسط خطوط قطار شهری مشهد شکست؛

   جابجایی ۲۱۰ هزار مسافر توسط خطوط مترو مشهد در شب رحلت پیامبر اکرم(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع )

   در شب گذشته که مصادف با شب رحلت پیامبر صلی الله علیه و آله و شب شهادت امام حسن مجتبی علیه السلام بود، مجموعا ۲۱۰ هزار مسافر توسط خط ۱ و خط ۲ قطار شهری جابه جا شدند که خود رکورد جدیدی در جابه جایی مسافر می باشد.
   جابجایی ۲۱۰ هزار مسافر توسط خطوط مترو مشهد در شب رحلت پیامبر اکرم و شهادت امام حسن مجتبی(ع )

   مدیر عامل شرکت بهره برداری قطار شهری مشهد از جابه جایی ۲۱۰ هزار نفر توسط خط ۱ و خط ۲ قطار شهری در شب رحلت پیامبر اکرم صلی الله علیه و اله و شب شهادت امام حسن مجتبی علیه السلام خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، وحید مبین مقدم با اشاره اینکه تاکنون بالاترین رکورد ثبت شده در جابه جایی مسافر توسط خطوط قطار شهری با ۲۰۲ هزار نفر مربوط به شب شهادت امام رضا علیه السلام در سال گذشته بوده است، افزود: در شب گذشته که مصادف با شب رحلت پیامبر صلی الله علیه و آله و شب شهادت امام حسن مجتبی علیه السلام بود، مجموعا ۲۱۰ هزار مسافر توسط خط ۱ و خط ۲ قطار شهری جابه جا شدند که خود رکورد جدیدی در جابه جایی مسافر می باشد.
    وی اظهار داشت: در سه روز پایانی ماه صفر سال جاری راستای خدمات دهی بهتر به زائران رضوی ساعات کاری قطارها در خط یک و دو در روزهای سه شنبه و چهارشنبه این هفته مصادف با شب شهادت رسول اکرم (ص) و شهادت امام رضا (ع) از ساعت 6 الی 24 بوده است.
   وی اضافه کرد: همچنین ساعت خدمات رسانی قطارها در خط یک و دو قطارشهری مشهد در روز پنجشنبه با دو ساعت افزایش از ساعت 6الی 23 در نظر گرفته شده است.
   مبین مقدم ادامه داد: همچنین سرفاصله زمانی رسیدن قطارها به ایستگاه ها را در خط یک به 4.5 دقیقه در ساعات پیک کاهش داده ایم‌
   وی همچنین پیش بینی کرد این رکورد تعداد جابجایی مسافر توسط خطوط قطار شهری مشهد در شب شهادت امام رضا علیه السلام نیز مجددا تغییر نماید.
   احمد پورمفردی
    

   تعداد بازدید: 177
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .