•  
   منبع خبر : 1009
   تعداد بازدید: 225
   کد: 162281
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۸/۲۲
   معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد خبر داد:

   امضای تفاهم نامه همکاری میان شهرداری مشهد و شیراز در حوزه علمی و آموزشی

   براساس این تفاهم‌نامه که بین معاونان برنامه‌ریزی شهرداری‌های این دو شهر منعقد شد این دو مجموعه به استفاده از ظرفیت‌های دانشی طرفین در حوزه‌های مورد نیاز با تاکید بر مشارکت در شبکه علمی مراکز تحقیقات شهری و همچنین همکاری در برگزاری دوره‌های آموزشی، نشست‌های تخصصی، بازدید‌های علمی و موارد مرتبط با توانمند‌سازی کارکنان تفاهم نمودند .
   امضای تفاهم نامه همکاری میان شهرداری مشهد و شیراز در حوزه علمی و آموزشی

   معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد گفت: با هدف برقراری ارتباط سازمان یافته و موثر بین معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد و شهرداری شیراز، تفاهم نامه‌ای میان شهرداری این دو کلان شهر منعقد شد.
   به گزارش اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، شهریار آل شیخ با اعلام این خبر افزود: به منظور برقراری ارتباط سازمان یافته و موثر و همچنین بهره‌گیری از توان علمی، تحقیقاتی تخصصی و اجرایی در جهت رفع مشکلات مدیریت شهری و ایجاد همکاری‌های مشترک در زمینه امور شهری تفاهم نامه‌ای میان معاونت توسعه و برنامه‌ریزی نیروی انسانی شهرداری شیراز و شهرداری مشهد منعقد شد.
   وی افزود: براساس این تفاهم‌نامه که بین معاونان برنامه‌ریزی شهرداری‌های این دو شهر منعقد شد این دو مجموعه به استفاده از ظرفیت‌های دانشی طرفین در حوزه‌های مورد نیاز با تاکید بر مشارکت در شبکه علمی مراکز تحقیقات شهری و همچنین همکاری در برگزاری دوره‌های آموزشی، نشست‌های تخصصی، بازدید‌های علمی و موارد مرتبط با توانمند‌سازی کارکنان تفاهم نمودند .
   آل شیخ تصریح کرد: یکی از بندهای این تفاهم‌نامه به بحث همکاری در جذب اعتبارات ملی برای طرح‌های تحقیقاتی کاربردی و فناوری‌های نوین می‌پردازد.
    

   تعداد بازدید: 225
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .