•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 590
   کد: 162317
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳
   مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد:

   نسخه جدید پورتال اداره کل بازرسی و رسیدگی به شکایات شهرداری مشهد راه‌اندازی شد

   در طراحی جدید سعی شده پورتال مذکور موضوعات متنوع‌تری را در برگرفته، جذاب‌تر و همچنین قابلیت ارایه خدمات الکترونیک بیشتری را داشته باشد.
   نسخه جدید پورتال اداره کل بازرسی و رسیدگی به شکایات شهرداری مشهد راه‌اندازی شد

   مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد از پیاده‌سازی نسخه جدید پورتال اداره کل بازرسی و رسیدگی به شکایات شهرداری مشهد خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، محمدجواد رجائیان با اشاره به طراحی و پیاده‌سازی پورتال جدید اداره کل بازرسی و رسیدگی به شکایات شهرداری به صورت واکنش‌گرا اظهار داشت: طبق نیاز اداره کل بازرسی و رسیدگی به شکایات شهرداری مشهد این پورتال به صورت واکش‌گرا طراحی شده است به نحوی که اندازه و چیدمان منوی‌ها و عناصر پورتال با توجه به اندازه صفحه نمایش دستگاه موبایل تغییر و در سایز مناسب به درستی نمایش داده می شود.
   وی همچنین تصریح کرد: در طراحی جدید سعی شده پورتال مذکور موضوعات متنوع‌تری را در برگرفته، جذاب‌تر و همچنین قابلیت ارایه خدمات الکترونیک بیشتری را داشته باشد.
   رجاییان در ادامه به برخی از مهم‌ترین خدمات الکترونیک این پورتال اشاره و اظهار داشت: سرویس ثبت و پیگیری شکایات، به منظور دریافت و پاسخگویی به شکایات، انتقادها و پیشنهادها جزو یکی از مهمترین سرویس‌های الکترونیک هست به نحوی که کاربر پس از پایان ثبت‌ اطلاعات و دریافت کد پیگیری می‌تواند با مراجعه به منوی پیگیری شکایت از وضع کنونی شکایت خود، آگاه شود، همچنین در این پورتال بخشی با نام قوانین و مقررات و طرح سوالات متداول نیز ارایه شده است.
   گفتنی است این پورتال با آدرس اینترنتی https://bazrasi.mashhad.ir در دسترس می‌باشد.
    

   تعداد بازدید: 590
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   امتیاز کسب شده در ارزیابی:
   ارزیابی این مورد:
   3 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .